Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’a Üst Düzey Atama! | HORECA Trend
Takip edin!

İnsan Kaynakları

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’a Üst Düzey Atama!

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Yeni Genel Müdürü Roger Kai oldu.

Yayınlandı

on

Dünyaca ünlü otel zinciri Six Senses Kocataş Mansions’un İstanbul’da hizmet veren oteli Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un yeni genel müdürü uluslararası otelcilik deneyimiyle dikkat çeken Roger Kai oldu. Lisans eğitiminin ardından yüksek lisansını Paris’te yer alan dünyaca ünlü işletme akademisi HEC Paris’te dereceyle tamamlayan Roger Kai Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un yönetim kadrosuna dahil oldu. 25 yıllık otelcilik kariyeri boyunca aralarında Intercontinental Hotel Group ve Kempinski Residences & Suites Doha’nın da yer aldığı uluslararası otellerde üst düzey yönetici pozisyonlarında görev alan Kai, Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’a Genel Müdür olarak atandı. Kai, yeni göreviyle birlikte Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un tüm yönetim operasyonlarında etkin rol alacak.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul hakkında

Boğaz’ın en nadide kıvrımlarından Sarıyer’de konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, Osmanlı döneminden kalma iki tarihi yalıda, Six Senses misafirperverliği ve kişiye özel hazırlanan deneyimlerle hizmet vermektedir. 43 odalı butik otel atmosferi ve sürdürülebilirlik felsefesi ile dikkat çeken Six Senses Kocatas Mansions, İstanbul, kendi ters osmoz tesisini ve kristal su rafinerisini yöneterek, karbon ayak izini düşük tutarken; plastik şişe kullanmadan yüksek kaliteli içme suyu üretiyor. Organik sebze bahçesi ile çevresel ayak izini daha da azaltma amacını destekleyen grup, mümkün olan her yerde, ambalaj ve atıkların minimumda tutulması ve yeniden kullanılmasını hedefliyor.

Six Senses Hotels Resorts Spas Hakkında

Six Senses, Evason ve Six Senses Spas isimleri altında 19 ülkede, 19 otel ve 27 Spa tesisi ile hizmet verilmekte olup önümüzdeki dönemde 34 yeni tesis açılışı planlanmaktadır. Six Senses, IHG® (InterContinental Hotels Group) ailesinin bir üyesidir.

Six Senses Hotels and Resorts

Topluma, sürdürülebilirliğe, duygusal misafirperverliğe, bedensel ve ruhsal iyilik haline sıradışı bir dokunuşla liderlik taahhüdünde bulunmaktadır. İster enfes bir adada muazzam bir tatil köyü ister dağlık bir alanda sessiz ve huzurlu bir dinlenme yeri ya da bir şehir oteli olsun, vizyonumuz her zaman aynıdır: Misafirlerimizin duyularını yeniden uyandırmak, böylece seyahatlerinin arkasındaki amacı hissetmek ve nihayetinde kendileriyle, başkalarıyla ve etraflarındaki dünyayla yeniden bağlantı kurmalarını sağlamak.

Six Senses Spas

14 bağımsız Spa merkezinde ve tüm Resort’larda uzman terapistler eşliğinde uygulanan çok çeşitli sağlık, yenilenme ve güzellik bakımlarıyla holistik bir iyi olma hali esas amacımız. Bu doğrultuda yerel topluluk bilgilerini  de Six Senses Spa uygulamalarına entegre ediyoruz. Bu size, asırlık yerel geleneklerden, çevrenin iyileştirici faydalarından ve yerinde yetiştirilen şifalı bitkilerden yararlanan, yerel olarak ilham alan çeşitli sağlıklı yaşam terapileri sunmaktayız. Kullandığımız ev yapımı organik ürünler, canlandırmak, yeniden enerji vermek ve eski haline getirmek için özel tasarlandı. Bu yaklaşım ile misafirlerimizi kişiselleştirilmiş programlarla, ilerlemek istedikleri sağlıklı yaşam yolunda destekliyoruz.

Six Senses Residences

Şık bir şekilde döşenmiş özel villa veya dairenizin sıcak atmosferinde, kişisel dokunuşlarınızı kapsayan aynı zamanda içinde bulunulan yerel toplumun tüm benzersiz olanaklarını sağlayan, doğanın amaçladığı hoşgörülü bir yaşam şeklini destekliyoruz. Her biri gelecek nesiller için uzun vadeli yatırımlar olan üst düzey restoranlar, sağlıklı yaşam programlarına liderlik ve dünya çapında diğer Resort’larda özel statü sahibi olma faydalarını sağlıyoruz.

Evason

Six Senses’ın ödünsüz sosyal ve çevresel sorumluluk felsefesini paylaşan eşsiz iki tesis, bir yanda tüm aile bireylerinin seveceği çeşitli kişisel deneyimler sunarken, diğer yanda güçlü bir değer odağı sağlamaktadır. Evason mülkleri, Bireysel çağdaş tarz ve benzersiz tasarım kişilikleriyle canlı konuk deneyimleri sunuyor. Kişisel hizmete önem verilen bu tesisin ev sahipleri, konukları kendi topluluklarında ağırlayacakları gibi tatil yerlerinde karşılıyorlar.

 

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsan Kaynakları

Lipton Türkiye’nin Yeni Pazarlama Direktörü İdil Ziyaoğlu Alpaslan Oldu

Uzun yıllardır gıda kategorisinde çeşitli markalara liderlik eden İdil Ziyaoğlu Alpaslan, Lipton Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaya başladı. 

Yayınlandı

on

Küresel gıda markalarında yaklaşık 15 yıllık pazarlama deneyimine sahip olan İdil Ziyaoğlu Alpaslan, Lipton Türkiye Pazarlama Direktörü olarak atandı.

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte Birincisi olarak mezun olan İdil Ziyaoğlu Alpaslan, lisans öğreniminin ardından Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Perfetti van Melle bünyesinde Mentos ve Vivident marka ekipleriyle lokal ve global rollerde birçok kampanya yönetti. Unilever’de Knorr markasının yeniden konumlandırılması çalışmaları çerçevesinde sürdürülebilirlik ajandası dahil olmak üzere Knorr Çabuk Noodle ve Knorr Baharat lansmanlarını yönetti. Dondurma kategorisinde ise premium ev içi tüketim ve açık dondurma markalarına liderlik ederken, Carte d’Or markasının trendlere yön veren Carte d’Or Barista ve Carte d’Or İsviçre Çikolatası lansmanlarına imza attı.

Kaynak: HORECA Trend ve Lipton Türkiye

Devamını Oku

İnsan Kaynakları

Lezita’nın Pazarlama Müdürü Fatoş Nacar Oldu

Lezita’da “Pazarlama” departmanının başına Fatoş Nacar getirildi. Fatoş Nacar, Lezita Pazarlama Müdürü olarak Genel Müdürlük’e bağlı olarak çalışacak, markanın pazarlama ve iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak. 

Yayınlandı

on

Organizasyon yapısını, “Satış” ve “Pazarlama” bölümlerini iki ayrı departman olarak ayırarak yenileyen Lezita’nın yeni Pazarlama Müdürü, Vitabiotics’de Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Fatoş Nacar oldu. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kimya Mühendisliği’nden lisans, Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği ve Yönetici İşletme bölümlerinden yüksek lisans derecesine sahip olan Fatoş Nacar, 1 Nisan 2024 tarihi itibariyle yeni görevine başladı.

Pazarlama alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan Fatoş Nacar kariyerine 2014 yılında Pfizer’de başladı. 2017-2018 yılları arasında Şölen Çikolata’da Marka Müdür Yardımcılığı, 2019-2020 yıllarında Lila Group’ta Marka Müdürü olarak görev yapan Nacar, 2020 yılında Vitabiotics’e Pazarlama Müdürü olarak geçiş yaptı. Fatoş Nacar, Lezita Pazarlama Müdürü olarak markanın pazarlama ve iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Kaynak: HORECA Trend ve Lezita

Devamını Oku

İnsan Kaynakları

Address Hotel Istanbul’a İki Büyük Transfer!

Emaar Hospitality Group’un uluslararası lüks otel zincirinin Anadolu Yakası’nda hizmet veren oteli Address Hotel Istanbul, sektörün deneyimli isimleri Buse Sayılı ve Begüm Ertan’nın transferlerini duyurdu. Buse Sayılı Satış & Pazarlama Direktörü ve Begüm Ertan Gelirler Direktörü olarak Address Hotel Istanbul çatısında görevlerine başladı.

Yayınlandı

on

Dubai merkezli Emaar Hospitality Group’un uluslararası lüks otel zinciri Address Hotels + Resorts’un Türkiye yatırımı Address Hotel Istanbul, sektörün deneyimli isimleri Buse Sayılı ve Begüm Ertan’nın transferini duyurdu.

Kariyerine Swissôtel The Bosphorus Istanbul’da başlayan Buse Sayılı, ardından W Istanbul, Park Hyatt Istanbul Macka Palas, Mandarin Oriental Bodrum, The Bodrum EDITION ve Conrad Istanbul Bosphorus gibi sektörün önde gelen markalarının satış ve pazarlama alanlarında önemli görevler yürüttü. Buse Sayılı son olarak Shangri-La Bosphorus Istanbul bünyesinde Satış Direktörü olarak çalıştı. Sektörde 15 yılı aşkın deneyime sahip Buse Sayılı, Mart 2024 tarihi itibariyle Address Hotel Istanbul çatısı altında Satış & Pazarlama Direktörü olarak görevine başladı.

2002 yılından bu yana turizm sektöründe önemli görevlerde yer alan Begüm Ertan, kariyerine Magic Life Seven Seas’te başladı. Sırasıyla Club Voyage Sorgun Select, Conrad Istanbul Bosphorus, Divan, Hotel Partner, Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina ve Hilton İstanbul Kozyatağı’da satış alanında başarılı çalışmalara imza attı. Sektörde 22 yıllık tecrübeye sahip Begüm Ertan, Aralık 2023 tarihinde Address Hotel Istanbul Gelirler Direktörü olarak görevine başladı.

Kaynak: HORECA Trend ve Address Hotel Istanbul

Devamını Oku

Popüler Haberler

Copyright © 2023 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.