SuperFresh, Bir İlke İmza Attı Reels’i Televizyona Taşıdı | HORECA TREND
Takip edin!

Dondurulmuş Sebze & Meyve

SuperFresh, Bir İlke İmza Attı Reels’i Televizyona Taşıdı

Dondurulmuş gıda sektörünün Türkiye’de kurucu ve lider markası SuperFresh; bir ilke imza atarak 1 dakikalık reels formatını televizyona taşıdı. “Süper Hızlı Tarifler” adlı yenilikçi proje, dijitalin sevilen formatı “reels” konseptinden ilham alınarak hayata geçirildi. Marka yüzü Refika Birgül’ün hazırladığı 10 farklı yemek tarifi Ramazan ayı boyunca tüketicilerin beğenisine sunulacak.  

Yayınlandı

on

Her yıl yaklaşık 7,5 milyon hanede, yaklaşık 24 milyon tabakla sofralara ulaşan Türkiye’nin lider dondurulmuş gıda şirketi SuperFresh, üç yıldır marka yüzü olan Refika Birgül ile Ramazan ayına özel yenilikçi bir reklam kampanyasına imza atıyor. Çorbadan tatlıya, ana yemeklerden sahur tariflerine SuperFresh ürünleriyle hazırlanmış çeşit çeşit 10 farklı tarifin yer aldığı “Süper Hızlı Tarifler” reklam serisi Ramazan boyunca hem televizyon ekranlarında hem de SuperFresh’in sosyal medya hesaplarından izleyiciyle buluşacak.

Türkiye’de yemek tariflerinin ayrıntılı bir şekilde reklam filmlerinde yer aldığı ilk örnek olan Süper Hızlı Tarifler reklam serisi, dijitalin sevilen formatı “reels” konseptini televizyona uyarlayarak Ramazan boyunca tüketicilerin “ne pişirsem” sorusuna cevap veriyor. Üç yılı aşkın süredir marka yüzü olarak dijitalde en çok izlenen tariflerin sahibi Refika Birgül ile iş birliği yapan SuperFresh, yenilikçi son kampanyası SuperFresh Bi Yolculuk ile 22 ödül alarak sektörde iletişimin de lideri olmuştu.

Kaynak: HORECA Trend ve SuperFresh

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dondurulmuş Sebze & Meyve

ANFAŞ Food Product Fuarında mezzeMarin’e Yoğun İlgi

Dondurulmuş gıda sektöründe yarım asrı aşan tecrübesiyle birçok ilke imza atan Pakyürek A.Ş., mezzeMarin markası ile ANFAŞ Food Product fuarında misafirlerini ağırladı.

Yayınlandı

on

Dünya denizlerinden en iyi ürünleri müşterileri ile buluşturan mezzeMarin, ANFAŞ’ın çeyrek asrı aşkın fuarcılık tecrübesiyle sektörü bir araya getiren 29. FoodProduct – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nda yer aldı.

mezzeMarin ekibi, HORECA grubuna özel olarak üretilen ürünleri ve Türkiye’de alanında bir ilk olan mezzeMarin.online projesiyle dikkat çekerken, fuar boyunca misafirlerini 4P4 numaralı standlarında ağırladı.

HORECA Trend’e özel açıklamalarda bulunan Pakyürek A.Ş. Genel Müdürü Ömer Ceyhan, “Pakyürek’in yarım asırlık tecrübesi, mezzeMarin’in yenilikçi vizyonu ile ANFAŞ Food Product fuarındayız. Çeşitlenen ürünlerimiz ve HORECA alanında bir ilk olan mezzeMarin.online projemizle tüm misafirlerimizi ANFAŞ Food Product fuarındaki standımıza bekliyoruz” dedi.

İleri teknolojiye ve yüksek kalite standartlarına sahip tesislerinde ürettikleri deniz ürünleri ile dünyanın dört kıtasında sofraları süslediklerini belirten Ceyhan, mezzeMarin markalarıyla ulusal ve uluslararası pek çok fuara katıldıklarını ve bu fuarlar arasında ANFAŞ Food Product’ın özel bir yeri olduğunu da sözlerine ekledi.

Dünya Denizlerinden En İyi Ürünler mezzeMarin.online’da

Pakyürek A.Ş.’nin dondurulmuş gıda ve deniz ürünleri markası mezzeMarin, geçtiğimiz aylarda HORECA sektöründe bir ilke imza atmış ve HORECA kanalı için özel olarak geliştirilen ve soğuk zincir dağıtım ağı ile güçlendirilen e-ticaret siteleri, “mezzeMarin.online”ı açmıştı. 

Reklam

Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren ve “mezzemarin.online” adresinden ulaşılabilen e-ticaret sitesi ile dünya denizlerinin birbirinden sağlıklı ve besleyici deniz ürünleri toptan ve özel avantajlarla satışa sunuldu. Siparişler, soğuk zincir bozulmadan Türkiye’nin dört bir yanındaki otel, restoran, cafe, catering şirketleri ile market ve şarküterilere ulaştırılmaya başlandı. 

Ücretsiz kargo ve peşin fiyatına taksit avantajı sunulan “mezzeMarin.online”a sektör büyük ilgi gösterdi. Donuk, soğuk ve füme ürün kategorilerinde onlarca alternatifin yer aldığı sitede, ürün çeşitliliği de her geçen gün artıyor.

Kaynak: HORECA Trend

Devamını Oku

Dondurulmuş Sebze & Meyve

Refika Birgül ile SuperFresh’in ‘Tarladan Tabaklara’ Yolculuğu

Dondurulmuş gıda sektörünün lider markası SuperFresh; sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, ürünlerinin tarladan başlayan ve tabaklara ulaşan yolculuğunu ve üretim sürecine ilişkin tüm ayrıntıları ‘SuperFresh Bi’ Yolculuk’ isimli yeni iletişim kampanyasıyla tüketicilerle buluşturdu.

Yayınlandı

on

Türkiye’nin sevilen şeflerinden Refika Birgül’ün yer aldığı kampanyada Hasat, Teknoloji, Güven, Çeşitlilik ve Lezzet başlıklarında SuperFresh ürünlerine dair merak edilen tüm sorulara yanıt veriliyor.  

Dondurulmuş gıda alanında yüzde 50 ciro pazar payıyla açık ara sektör lideri olan SuperFresh’in Refika Birgül sözcülüğünde hayata geçirdiği ‘SuperFresh Bi’ Yolculuk’ isimli belgesel serisi ve yeni reklam filmi, sosyal medya ve dijital platformlarda yayına girdi. Beş bölümden oluşan ve hasattan teknolojiye, ürün çeşitliliğinden lezzete varıncaya dek SuperFresh ürünlerine dair tüm merak edilenlerin yanıt bulduğu kampanyada, Refika Birgül’ün deneyiminden ve keyifli anlatımından yola çıkılarak dondurulmuş gıdalarla ilgili farkındalığın artırılması ve tüketicilere doğru bilgilerin ulaştırılması amaçlanıyor.

Mert Altınkılınç: “Dondurulmuş ürünlerle ilgili farkındalığı artırmayı amaçlıyoruz”

‘SuperFresh Bi’ Yolculuk’ kampanyasının tanıtım toplantısında söz alan Kerevitaş CEO’su Mert AltınkılınçYıldız Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kerevitaş’ın kendi sektöründe Türkiye’nin lider şirketi konumunda olduğunu söyledi. Altınkılınç sözlerine şöyle devam etti: “Kerevitaş şirketimiz bünyesindeki kıymetli markamız SuperFresh’in 100’den fazla ürün çeşidiyle her yıl 28 milyon tabakta yer alarak 7 milyon haneye misafir oluyoruz. SuperFresh için geleceği de düşünen bir iş modeli ile çalışıyoruz; sözleşmeli tarım modeli ve gıda israfının önlenmesi sürdürülebilir tarım için büyük öneme sahip. SuperFresh olarak kategorimizde yine bir ilki gerçekleştirdik ve dondurulmuş gıdanın tarladan tabaklara yolculuğunu, markamızın farklılıklarını, değerli şef Refika Birgül’ün iş birliğinde ‘SuperFresh Bi’Yolculuk’ isimli yeni iletişim kampanyamızla tüketicilerimize aktarmak istedik. SuperFresh’in hasatı, teknolojisi, güveni, çeşitliliği ve lezzeti başlıklarında tüketicilerimize süreçlerimizi şeffaf şekilde aktaran bir kampanya sunduk. Kampanyamızın bu başlıklar ile sürdürülebilirlik amacına hizmet etmesini ve tüketicilerimizle kurduğumuz güçlü ilişkiye yeni bir boyut kazandırmasını hedefledik. Kategorisinin lideri olan bir marka olarak, kampanyamızın dondurulmuş gıdalarla ilgili olarak tüketiciler nezdinde önemli bir farkındalık oluşturacağına inanıyorum.”

Refika Birgül: “5-8 dakikada -40 derecede şoklanıp dondurularak besin değerleri korunuyor”

SuperFresh’in kampanya yüzü ünlü şef Refika Birgül ise dondurulmuş gıda kategorisiyle ilgili tüketicilerin merak ettiği her soruya bu belgesel serisinde yanıt verdiklerini belirterek şunları söyledi: “SuperFresh’in tarlada iş birliği geliştirdiği sözleşmeli çiftçiden, o çiftçiye eşlik eden üretim müdürüne, ürünleri fabrikaya taşıyan kamyon şoföründen ziraat müdürüne kadar yüzlerce kişi ile görüştük. Dondurulmuş gıda işinde SuperFresh’in 50 yıllık tecrübesinin; çeşit çeşit lezzette, sebzeden mantıya, börekten pizzaya nasıl geniş bir ürün portföyüne dönüştüğünü ayrıntılarıyla aktardık. Dondurulmuş gıda işinde sertifikalı tohum ve soğuk zincirin önemini, SuperFresh’te Ar-Ge çalışma yöntemlerini ve ileri teknoloji ve sürdürülebilir tarım uygulamalarını, aynı zamanda merak edilen pek çok konu başlığını beş ayrı filmde bir araya getirdik. SuperFresh’in tam otomatik hasat makineleriyle tarladaki hasat, daha kısa sürede tamamlanıyor ve toplanan mahsul ortalama üç saat içinde fabrikaya ulaştırılıyor. Fabrikada da hiç bekletmeden yıkanıp temizleniyor, bir saat içinde -40 derecede IQF yöntemi ile dondurulup paketleniyor. Bu sayede hücre zarı çatlamayan ürünlerin besin değerleri korunmuş oluyor. Ayrıca tüketicilerin büyük kısmı alışveriş sonrası buzdolabında muhafaza ettiği meyve-sebzeleri çoğunlukla israf ediyor. SuperFresh ürünleri ise soyulmuş, doğranmış olarak sofralara ulaştığı ve yenilebilir net gramaja ödeme yapıldığı için için tasarruf sağlama şansı da sunuyor.”

Reklam

 

Kaynak: HORECA Trend ve SuperFresh

Devamını Oku

Dondurulmuş Sebze & Meyve

Feast ve Getir’den Ortak Reklam Kampanyası

Dondurulmuş gıda markası Feast ve ürünleri kullanıcılarına ulaştıran Getir, ortak reklam kampanyasında bir araya geldi.

Yayınlandı

on

E. Özgörkey Grup’un dondurulmuş gıda markası Feast ve binlerce ürünü dakikalar içinde kullanıcılarına ulaştıran Getir, ortak reklam kampanyasında bir araya geldi. Feast, tat ve kalitesi Superior Taste Award ödülü ile belgelenmiş ürünü Churros Patatesi, Getir ile gerçekleştirdiği ortak reklam kampanyası ile tüm Türkiye’ye tanıtıyor. Tadı ve çıtır yapısıyla harika bir deneyim yaşatan ve Dünyaca ünlü İspanyol Churros tatlısının şeklinden esinlenen Feast Gurme Churros Patates, Getir sayesinde dakikalar içinde müşterilerle ve patates severlerle buluşuyor.

Köftenin yanında patates mesajıyla yola çıkıldı

Reklam filminin senaryosunda köftenin yanında patates mesajıyla yola çıkılırken, ürünün özellikle fırınlanabilir olmasına dikkat çekildi. Reklam filmi hem ulusal televizyon kanallarında hem dijital mecra alanlarında hem de Feast ve Getirin sosyal medya hesapları üzerinden izleyiciyle buluşuyor.

“Superior Taste Award” ödülünü aldı

Özel kesim tarzı ile Türkiye’de ilk ve tek olan Feast Gurme Churros Patates, 2021 yılında “Superior Taste Award” ödülünü aldı. Ödül, Belçika’da bulunan, mükemmel tat ve kalitedeki ürünleri onaylayan International Taste & Quality Institute (iTQi) tarafından veriliyor.

Reklam filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=IMUddmIaUlA

Reklam

Kaynak: HORECA Trend ve Feast, Getir

Devamını Oku

Popüler Haberler

Copyright © 2024 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com