Catering Şirketi Bulmanın En Kolay Yolu: Catering Türkiye | HORECA TREND
Takip edin!

Catering

Catering Şirketi Bulmanın En Kolay Yolu: Catering Türkiye

Türkiye’nin en iyi catering şirketlerini kolaylıkla bulmanızı sağlayan listeleme platformu Catering Türkiye; 57 şehrinden, 748 catering ve toplu yemek şirketini bir araya getiriyor.

Yayınlandı

on

Türkiye’de HORECA sektörüne yönelik internet girişimlerinin sayısı hızla artıyor. Bu alanda öncü sayılabilecek Catering Türkiye (www.cateringturkiye.com); 57 şehrinden, 748 catering ve toplu yemek şirketini bir araya getiriyor. Kullanıcılar bulundukları lokasyonda şirket yemeği, düğün yemeği, etkinlik yemeği ve paketli yemek kategorilerinde kendileri için en uygun şirketleri bulup, alternatifleriyle kıyaslayabiliyor.

Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilen ve bugüne kadar binlerce müşteri ile catering şirketini bir araya getiren Catering Türkiye’yi Orbis Medya Genel Müdürü Okan Yüksel ile konuştuk.

Catering Türkiye nedir?

Catering Türkiye, en iyi catering şirketlerini kolaylıkla bulmanızı sağlayan bir listeleme platformu. Türkiyenin 7 bölgesinde, 57 şehirde, 748 catering şirketine kolaylıkla ulaşabilir, karşılaştırma yapabilir ve Catering Türkiye üzerinden dilediğiniz firmalarla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Catering Türkiye, tam olarak toplu yemek hizmeti arayanlar ile bu hizmeti veren en iyi şirketleri bir araya getiriyor. Alanında Türkiyenin en büyük listeleme projesi olarak öne çıkıyoruz.

Catering Türkiye’de sistem nasıl çalışıyor?

Reklam

Catering Türkiyede saniyeler içinde yüzlerce catering şirketine ulaşabilir, dilediğiniz şirketlerle kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. İl, ilçe bazlı filtreleme yapabilir, size en yakın konumdaki şirketleri bulabilirsiniz. Seçtiğiniz şirketleri birbiriyle karşılaştırabilir, “şirket yemeği” veya düğün yemeği” gibi uzmanlaştıkları alanlara göre sıralayabilirsiniz.

Gelişmiş bir değerlendirme sistemimiz var. Ziyaretçilerimiz önceki ve mevcut şirketlerini puanlama ve yorum sistemi ile değerlendirebiliyorlar. Bu yorum ve değerlendirmeler; diğer ziyaretçilerimizin şirketler hakkında daha detaylı bilgi edinmesini sağlıyor. Ayrıca tüm ziyaretçilerimiz; şirketlerin Catering Türkiye kullanıcılarına tanımladıkları özel indirimlerden yararlanabiliyor.

Kısaca; Catering Türkiye ile alanında en iyileri bulabilir, size en uygun olanı hızlı ve kolayca seçebilirsiniz.

Catering şirketleri neden Catering Türkiye’de yer almalı?

Catering hizmetleri odaklı Türkiyenin en büyük sanal pazar yeriyiz. Her gün binlerce kişi Catering Türkiye ile en iyi catering şirketlerini arıyor. Şirketler, Catering Türkiyede yer alarak binlerce potansiyel müşteriye ulaşabiliyor ve satışlarını artırıyorlar.

Catering Türkiyenin kalite ve hijyen odaklı üyelik şartlarını karşılayabilen bir şirket olarak, potansiyel müşterilerinin güvenini kazanıyorlar.

Bu arada mükemmel bir dijital pazarlama ekibine sahibiz. İşletmeler sadece işlerine yoğunlaşırken, Catering Türkiye onları en uygun hedef kitleye ulaştırıyor. Üstelik ilk bir yıl, tüm şirketler ücretsiz olarak sisteme dahil olabiliyorlar.

Reklam

Catering şirketlerinin, ücretsiz kayıt için www.cateringturkiye.com adresli web sitemizde bulunan kayıt formunu doldurmaları yeterli. Ekibimiz en kısa sürede kendileri ile iletişime geçip ücretsiz olarak kayıtlarını tamamlıyor.

Catering Türkiye’ye, hangi platformlardan ulaşılabilir?

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan, akıllı cep telefonları ile tabletlerden Catering Türkiyeye ulaşabilirsiniz. Dijitalin her alanında olmaya çalışıyoruz. HORECA Trend okurlarına www.cateringturkiye.com adresli web sitemizi ziyaret etmelerini ve bizi @cateringturkiye kullanıcı adıyla tüm sosyal mecralarda takip etmelerini tavsiye ediyorum. 

Kaynak: HORECA Trend ve Catering Türkiye

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Catering

Okul Kantincilerine, Çiğ Köfte Uyarısı!

Okul kantinlerinin bir çoğunda şekerli ürünlerin satılması önlenemezken İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, ‘okul kantinleri’ konusunda bir toplantı yaptı. 

Yayınlandı

on

Yazar:

Okul kantinlerinin bir çoğunda şekerli ürünlerin satılması önlenemezken İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, ‘okul kantinleri’ konusunda bir toplantı yaptı.

Birlik Başkanı Yalçın Ata’nın kantinci esnafına, “Çocuklara ürün satarken aşırı özen gösterelim. Örneğin çiğ
köfteyi yapın, öğleye kadar dolapta tutun” önerisi ise dikkat çekti.

Kantinciler Odası’nın toplantısında konuşan Başkan Özgür Yavuz, okul kantinlerinin işletmecileri ve çalışanlarına, öğrencilere şeker ve yasaklı ürünlerin satılmaması, konusunda telkinde bulundu. İzmir Kantinciler Odası’nın düzenlediği istişare toplantısında okul kantini işletmecileri ve çalışanları biraraya geldi. Toplantıya İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Yalçın Ata, Türkiye Kantin İşletmecileri Esnaf Dernekleri Federasyonu Başkanı Vahap Osmanoğlu, İESOB Başkanvekili Ali Üstün, İzmir Büfeciler Odası Başkanı Selehattin Arslan, Altındağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tayfun Çıracı, İzmir Fırıncılar Odası Başkanı Kemal Sırtı ile Ege Bölgesi’ndeki illerde faaliyet gösteren kantinciler derneklerinin
başkanları katıldı.

Birlik Başkanı Yalçın Ata’nın kantinci esnafına, “Çocuklara ürün satarken aşırı özen gösterelim. Örneğin çiğ köfteyi yapın, öğleye kadar dolapta tutun” önerisi ise dikkat çekti. 

Toplantıda konuşan İzmir Kantinciler Odası Başkanı Özgür Yavuz, Aralık başında yayınlanan yönetmelik hakkında Ankara’da Bakanlık nezdinde ve İzmir’de mülki idarelerde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ürün satarken dikkat.. Öğrencileri kendi evlatlarından ayırmadıklarını belirten Yavuz, kantin işletmecilerinden şekerli gıdaları ve yasaklı ürünleri satmamaları istedi. Öğretmenlerden sonra öğrencilerin kendilerine emanet edildiğini hatırlatan Başkan Yavuz, ‘Çocuklara ürün satarken aşırı özen gösterelim. Örneğin çiğ köfteyi yapın, öğleye kadar dolapta tutun. Ben de sizler de kendi çocuklarımızın sabah sabah çiğ köfte yemesini istemeyiz. Aynı şekilde dünya şekere savaş açtı, kanseri çağıran ürün, biz de en azından kantinlerimizde şeker ve şeker
ürünlerine yer vermeyelim. Bugüne kadar İzmir’de hep sorumluluklarımız ticaretimizden önce geldi, bundan sonra da bu anlayışı sürdüreceğimize gönülden inanıyorum’ dedi.

“İzmir’deki Okul Kantinlerinde İstenmeyen Durumlar Yaşanmıyor”

İESOB yanınızda İzmir Birliği’nin tüm imkanları ile Kantinciler Odası’nın ve üyelerinin yanında olduğunu vurgulayan İESOB Başkanı Yalçın Ata da, Özgür Yavuz’un ve oda yöneticilerinin çalışmalarını yakından izlediklerini kaydetti. Okul kantinlerinin sorumluluğu ağır bir mesleği icra ettiğini kaydeden Ata, İzmir’de okul
kantinlerinde istenmeyen durumların yaşanmadığına dikkat çekti. Özgür Yavuz ile ülke genelinde okul kantinlerinin çalışmasını düzenleyen yasa ve yönetmelikler üzerinde çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Reklam

Kaynak: HORECA TREND, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı

Devamını Oku

Catering

Sağlık Çalışanları Hastane Yemeğinden Hastanelik Oldu

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde görevli 100’e yakın sağlık personeli hastanede çıkan yemekten zehirlendi.

Yayınlandı

on

Yazar:

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde görevli 100’e yakın sağlık personeli hastanede çıkan yemekten zehirlendi.

Kamu hastanelerinde çıkan yemeklerin içerisinden çıkan yapancı cisimler, yemeklerin tatsız olması sağlık personeli tarafından eleştiriliyordu. Ancak bu kez sağlık personeli hastanede çıkan yemekten zehirlendi.

Hastane yönetimi konu hakkında açıklama yapmazken, zehirlenen 10 sağlık personelinin hastane yatarak tedavi gördüğü bildirildi.

Kaynak: Bilim ve Sağlık Haber Ajansı

Devamını Oku

Catering

Bayraklı Şehir Hastanesi’nde Sağlık Çalışanları Yemeklerden Şikayetçi

Bayraklı Şehir Hastanesi’nde sağlık çalışanlarının yemekhaneye erişmekte zorlanırken bir de kalitesiz ve yetersiz yemek hizmeti verilmesinden kaynaklı olarak kimi zaman aç kalarak çalışmak zorunda kaldıkları öne sürüldü.

Yayınlandı

on

Yazar:

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’nde özel bir şirket aracılığıyla sağlanan yemek hizmetlerinde yaşanan sorunlar gündeme geldi.

Bayraklı Şehir Hastanesi’nde sağlık çalışanlarının yemekhaneye erişmekte zorlanırken bir de kalitesiz ve yetersiz yemek hizmeti verilmesinden kaynaklı olarak kimi zaman aç kalarak çalışmak zorunda kaldıkları öne sürüldü. Sağlık çalışanlarından gelen şikayetler üzerine Türk Sağlık-Sen İzmir 2 Nolu Şube Başkanı Şenol Atıcı açıklamalarda bulundu.

Atıcı, sağlık çalışanlarının zorlu çalışma koşulları içerisinde bir de yemek sorunu ile uğraşmak zorunda bırakıldığını adeta açlıkla sınandıklarını vurguladı.

Türk Sağlık-Sen İzmir 2 Nolu Şube Başkanı Atıcı, “Sağlık çalışanlarımızdan gelen şikâyetlere göre; yemeklerin az sayıda olması, yemekhanelerin çalışma ortamına uzak olması, personellerin yemek sırasında fazla beklemesi ve hatta yemek yiyemeden birimlerine dönmesi, yemeklerin kalitesiz olduğu tarafımıza iletilmiştir.  Ülkemizde enflasyon başını almış giderken, gün aşırı nöbetler tutan, 7/24 saat açık hizmet veren hastanelerimizde fedakârca çalışan sağlık çalışanları zamlar ve bir de tasarruf tedbirleri ile sıkıntıya girmiştir. Bunların üzerine zaten başlı başına sorunların yaşandığı sağlık sektöründe yemek dahi yiyemeyen sağlık çalışanlarımızın motivasyonunun yüksek olmasını nasıl bekleyebiliriz” diye konuştu.

“Çalışanlarımız Sağlıklı ve Doyurucu Yemek Yiyememekte”

Sağlıkta yemek hizmetlerinin özelleştirilmesine yıllar önce karşı çıktıklarını ifade ettiklerini hatırlatan Atıcı şunları söyledi: “Yemek hizmetleri özelleştirilirken defalarca bunun yanlış olduğunu ifade etmemize rağmen dinleyen olmamıştı. Bugün geldiğimiz nokta da maalesef çalışanlarımız sağlıklı ve doyurucu yemek yiyememekte ve hatta yemek dahi yiyememektedir. Bunun sorumlusunun da çalışılan yemek firmasıyla ilgili olduğu ve hastanelerdeki yemek sorununun ne kadar büyük olduğu ortadadır. Bu sorunun bir an önce düzeltilmesi gerekmektedir.”

Sağlık Bakanlığı’na Çağrı

Türk Sağlık-Sen olarak Bayraklı Şehir Hastanesi’nde yaşanan yemek sorununun bir an önce giderilmesi konusunda Sağlık Bakanlığına çağrıda bulunan Türk Sağlık-Sen İzmir 2Nolu Şube Başkanı Atıcı son olarak şunları kaydetti: “Çok acilen yemek sorunun düzeltilmesi ve işini yapamayan yemek firmalarının ortadan kaldırılması ve yemek hizmetlerinin tekrardan kamu eli ile yapılması tek çare olacaktır. Hastanelerimizde yemekhanelerin tekrar açılması ve steril ortamda yemek yapımının sağlanması, yeterli düzeyde kaliteli ve sağlıklı olması gerekmektedir. Tasarruf tedbiri açısından da bunun uygun olacağı kanaatindeyiz. Türk sağlık sen olarak bu konunun takipçisi olacağımızı kamuoyuna duyuruyoruz.”

Reklam

 

Kaynak: HORECA TREND ve Bilim ve Sağlık Haber Ajansı

Devamını Oku

Popüler Haberler

Copyright © 2024 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com