Asperox’un Yeni Bulaşık Makinesi Kapsülü Sparx’ın Reklam Filmi Yayına Girdi | HORECA TREND
Takip edin!

Deterjan

Asperox’un Yeni Bulaşık Makinesi Kapsülü Sparx’ın Reklam Filmi Yayına Girdi

Ev temizlik ürünleri sektörünün lider markalarından Asperox ve Peros’un üreticisi Beyaz Kağıt, 5 yıldır üzerinde çalıştığı ve bulaşık yıkamada ezberleri bozan yeni bulaşık makinesi deterjanı Asperox Sparx’ı tüketicilerle buluşturuyor. Sparx reklamında ekranların sevilen yüzü İlker Ayrık rol alıyor. Reklam filminde ev hanımlarının temizlikte sıkça kullandığı doğal bileşenler sirke, limon ve karbonat içeren Sparx’ın güçlü yağ çözücü formülüyle bulaşık yıkama alışkanlıklarını değiştireceğine vurgu yapılıyor.

Yayınlandı

on

Ev temizlik ürünleri sektörünün en büyük oyuncularından, yüzde 100 yerli sermayeli Beyaz Kağıt, şimdi de bulaşık makinesi deterjanındaki iddiasını ortaya koyuyor. Beyaz Kağıt’ın 5 yıldır üzerinde çalıştığı yeni bulaşık makinesi deterjanı Asperox Sparx, bulaşıkta ezberleri değiştirmeye geliyor. Sparx’ın tanıtımı için çekilen reklam filminde Asperox’un yüzü olan çok sevilen oyuncu İlker Ayrık rol alıyor. Bir mutfakta geçen reklam filminde, bulaşık kapsüllerinde gelişen teknolojilere rağmen hala sirke, limon ve karbonat gibi geleneksel yöntemlerin tercih edilmesi esprili bir şekilde anlatılıyor. Sparx ile bulaşık yıkama alışkanlıklarının değişeceğine vurgu yapılan filmde Sparx’ın sirke, limon ve karbonat içeriğiyle en zor kirleri, en yağlı bulaşıkları bile tertemiz yaparak standartları değiştirdiği anlatılıyor. VML İstanbul imzası taşıyan film prodüksiyonunu Kala, yönetmenliğini Brutalism üstleniyor.

Kaynak: HORECA Trend ve Beyaz Kağıt

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deterjan

Pril İkram Noktası, Ramazan’da Hatay’da

Pril, Ramazan’da 30 gün boyunca iftar ve sahur için toplam 33.000 öğün ikramıyla deprem bölgesindeki vatandaşlarla bir araya geliyor.

Yayınlandı

on

Türkiye’nin ilk sıvı bulaşık deterjanı Pril, geleneksel kültürümüzün zenginliklerini yansıtan; dayanışma ve yardımlaşmanın sembollerinden Ramazan ayında, Hatay Samandağ’daki konteyner kentte vatandaşlarla buluşuyor. Pril, Ramazan’da Şef Türev Uludağ ve ekibinin özenle ve titizlikle hazırladığı iftar ve sahur menülerini depremden etkilenen vatandaşlara ikram ediyor. Böylece kurulan Pril İkram Noktası’nda, toplam 33.000 öğün sunulması hedefleniyor.

Ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirdikleri proje kapsamında açıklama yapan Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı ve Henkel Tüketici Markaları Genel Müdürü Güray Yıldız Türk Henkel ailesi olarak, afetin yaşandığı günden bu yana bölgeye desteğimizi sürdürüyoruz. Pril markamızla da Ramazan’da yiyecek ikramı gerçekleştirmek üzere bir proje başlattık. Projemiz kapsamında Hatay Samandağ’daki konteyner kentin sakinlerine 30 gün boyunca toplamda 33.000 sahur ve iftar öğünü ikram edeceğiz. Bundan sonraki süreçte de Türk Henkel olarak, çeşitli projelerle deprem bölgemize destek olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.  

Pril’in Ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirdiği proje çerçevesinde ikram edilen menüler, depremden hemen sonra destek amacıyla bölgeye gidip uzun süre orada kalan ve gönüllü olarak kurduğu ekiple bölge halkına aylarca yemek yapan Şef Türev Uludağ tarafından, konteyner kent sakinlerinin sağlığı ve günlük besin ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanıyor. Afetin en kritik günlerinden bu yana çalışmalarına ara vermeden devam eden Şef Türev Uludağ, Ramazan ayında da deprem bölgesine Pril Türkiye ile birlikte desteklerine devam ediyor. Menüler, günlük olarak konteyner kentte kurulan Pril çadırına getiriliyor ve misafirlere ikram ediliyor.

Henkel Hakkında 

Markaları, inovasyonları ve teknolojileri ile Henkel, endüstriyel ve tüketici iş birimlerinde, dünya genelindeki pazarlarda lider konumlara sahiptir. Yapıştırıcı Teknolojileri İş Birimi; yapıştırıcılar, yalıtım malzemeleri ve fonksiyonel kaplamalar pazarlarında global bir liderdir. Tüketici Markaları ile şirketin, başta Çamaşır ve Ev Bakım ile Saç olmak üzere, dünya genelinde pek çok piyasa ve kategoride liderliği bulunmaktadır. Henkel’in en güçlü üç markası Loctite, Persil ve Schwarzkopf markalarıdır. 2023 mali yılında Henkel, 21,5 milyar Euro’nun üzerinde satış ve yaklaşık 2,6 milyar Euro düzeltilmiş faaliyet kârı bildirmiştir. Sürdürülebilirlik, Henkel’in köklü geleneğinin önemli bir bileşenidir ve şirket somut hedefler doğrultusunda hayata geçirdiği net bir sürdürülebilirlik stratejisine sahiptir. 1876’da kurulmuş olan Henkel, bugün dünya çapında güçlü bir şirket kültürü ile bir araya gelen, çeşitliliği kapsayan, ortak değerlerde birleşen ve “Pioneers at heart for the good of generations” (Gelecek Nesiller İçin İyiliğe Öncülük Ediyoruz) amacında buluşan 48.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Daha fazla bilgiyi www.henkel.com adresinde bulabilirsiniz.

Kaynak: HORECA Trend ve Pril

Devamını Oku

Popüler Haberler

Copyright © 2024 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.