Eda, Hande ve Gizem’in Pratik Temizlik Sırrı: Bingo Yüzey Temizlik Havlusu! | HORECA TREND
Takip edin!

Temizlik Malzemeleri

Eda, Hande ve Gizem’in Pratik Temizlik Sırrı: Bingo Yüzey Temizlik Havlusu!

Türkiye’nin markası ve Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’nın “Tertemiz duyguların sponsoru’’ olan Bingo, A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları Hande Baladın ve Gizem Örge’yi reklam filminde buluşturuyor. Milli sporcular, Bingo Yüzey Temizlik Havlusu ile pratik temizliğin püf noktalarını paylaşıyor.

Yayınlandı

on

Bingo’nun en yeni ürünü Bingo Yüzey Temizlik Havlusu için çekilen ilk reklam filmine Eda Erdem Dündar, Hande Baladın ve Gizem Örge eşlik ediyor. Reklam filmi, milli sporcuların antreman çıkışında ayna karşısında hazırlanmasıyla başlıyor.

Milli sporcular bir yandan hazırlanıp bir yandan da konuşurken kamera ise duşlardan gelen buharla kaplanan aynalara odaklanıyor. Tam bu anda milli sporcular arasında sadece Eda Erdem Dündar’ın aynasının buğulanmadığı fark ediliyor, milli sporcunun sırrının Bingo Yüzey Temizlik Havlusu olduğu ortaya çıkıyor.

Reklam filminde Bingo Yüzey Temizlik Havlusu’nun tüm yüzeyleri temizlemede etkili olduğu görülürken, izleyenler ise milli sporcuların da eğlenceli hallerine şahitlik ediyor.

Künye

Reklamveren: Bingo

Reklamveren Yetkilileri: Nazlı Malatyalı, Şebnem Alptekin, Gülser Golbazi Karlı, Ceyda Akay, Melissa Bal Ayseli, Seda Çolakoğlu, Buket Uluarabacı, Berna Başaran, Uğur Turan

Reklam

Reklamveren Prodüktörleri: Balca Enşenol, Miraç Bilgiç, Cansu Yılmaz

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Kreatif Direktör: Mesut Koçarslan, Merve Gezer

Yaratıcı Ekip: Sinem Kaya, Buket Halıcı

Art Direktör: Can Çakmakçı, Büşra Aksu

Reklam

Genel Müdür: Tuğyan Çelik

Genel Müdür Yardımcısı: Ömer Üstündağ

Marka Ekibi: Gamze Kaplan, Selin Erkek, Maria Aydın

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Ekibi: Onur Aydın, Yunuscan Hısımcıl, Su Solak

Ajans Prodüktörü: Nilay Meltem Cigit, Mert Adabaş

Optimizasyon Ekibi: Neslihan Gücüm, Gözde Bilir

Reklam

Yönetmen: Bora Ozan

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Kullanılan Mecralar: TVC, Dijital, SM

Kaynak: HORECA Trend ve Bingo

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HORECA Tedarik

ORRIS LIFE: Diş Bakımında Devrim Yaratan Yenilikçi Mendil Teknolojisi!

Diş temizliği ve bakımı, kişisel hijyenin önemli bir parçasıdır. Yurtdışında otellerden güzellik merkezlerine kadar birçok alanda yoğun talep gören ORRIS LİFE, yeni nesil diş temizleme mendili ile sektöre yepyeni bir soluk getiriyor.

Yayınlandı

on

ORRIS LIFE, diş bakteri temizliği ve diş beyazlatma gibi önemli işlevlere ek olarak ağızda ferahlık hissi sağlayan mentol aromasıyla dikkat çekiyor. Üstelik organik içeriği ile de sağlık ve doğallık odaklı tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor.

Bu yenilikçi ürün, özellikle otel, restoran, güzellik merkezi, klinik ve hastaneler gibi kurumsal alanlarda tercih ediliyor. Kendi markalarıyla promosyon olarak üretilebilmesi ise işletmeler için ek bir avantaj sunuyor.

ORRIS LIFE’in dikkat çeken özelliklerinden biri de “Ready To Go” teknolojisi. Kapsülü itildiğinde anında kullanıma hazır hale gelen bu özellik, müşterilere pratik bir deneyim sunuyor. İki odacıklı mekanizması sayesinde kumaş ve sıvı formülasyon ayrı tutuluyor, böylece taze kalite her kullanımda garanti altına alınıyor.

ORRIS LIFE, günlük çok amaçlı diş temizleme mendili olarak tasarlanmış olup, diş temizleyicilerden özel bakım ürünlerine kadar geniş bir yelpazede kullanım imkanı sunuyor. Bu ürün, bakımlı ve sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyen herkesin beğenisini kazanmayı hedefliyor.

ORRIS LIFE, farmakoloji çatısı altında medikal ve kozmetik ürünlerini üreten lisanslı bir firmadan geliyor. Yenilikçi teknolojisi ve organik içeriği ile dikkat çeken bu ürün, diş temizliği ve bakımında devrim niteliğinde bir adım olarak öne çıkıyor.

Kaynak: HORECA Trend ve ORRIS LIFE

Reklam

Devamını Oku

HORECA Tedarik

Koroplast‘tan Bayram Temizliğine Pratik Çözümler

Türkiye’nin çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri denildiğinde akla ilk gelen markası Koroplast, temizlik kategorisindeki yenilikçi ürünleriyle bayram temizliği öncesi küçük büyük herkesin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Yayınlandı

on

‘Birlikte Kolay’ mottosuyla tüketicilerin yaşam kalitesini yükseltecek çözümler sunan Koroplast, temizlik kategorisi özelinde geliştirdiği en etkili ürünleriyle bayram temizliğini son derece pratikleştirerek çift etkili, hijyenik ve kalıcı bir temizlik sunuyor. Koroplast’ın Banyo Islak Temizlik Havlusu ve Çok Amaçlı Islak Temizlik Havlusu ekstra büyük boyutuyla tek yaprakla birçok alanda hijyenik ve pratik bir temizlik imkânı sunarken mikrofiber banyo, mutfak ve cam bezleri ise çift etkili yapısı sayesinde hem zorlu kirleri çıkartıyor hem parlatıyor; tek ürünle çoklu kullanım olanağı sağlıyor.

Özel Formülü ile Günün Her Anında Hijyen ve Pratik Temizlik

Koroplast’ın Çok Amaçlı Islak Temizlik Havlusu, özel olarak geliştirilmiş formülü ve antistatik özelliğiyle tozlanmayı geciktirirken kullanıldığı yüzeylerde iz bırakmıyor, evin her alanında hijyen sağlıyor. Ege limonlu, defne ve yasemin koku karması ile evleri ferahlatıyor ve kullanıldığı yüzeyde kötü kokuları hapsediyor.

Koroplast Banyo Islak Temizlik Havlusu ise kirleri etkili bir şekilde temizleyen oksijen katkılı özel formülü ve taze okyanus kokusuyla tek yaprakta maksimum hijyen sağlıyor. Düzenli kullanımda kireçlenme oluşumunu önlerken, banyo yüzeylerine de parlaklık veriyor. Temizlik esnasında banyo yüzeylerine taze okyanus kokusu bırakıyor.

Zorlu Kirlere Özel Çift Etkili Dokunuş

Koroplast’ın çift etkiye sahip mikrofiber banyo, mutfak ve cam bezlerinin tırtıklı yüzeyleri zorlu kirleri çıkarıyor, diğer yüzeyleri ise çizmeden parlatıp, iz, hav ve leke bırakmıyor.

Zorlu kir ve lekeleri şeritli özel dokusuyla kolayca çıkaran Koroplast Mikrofiber Banyo Bezi, ekstra emiş ve toz tutma gücüne sahip olan mikrofiber yapısı ile deterjana gerek duymadan ıslak ya da kuru her yüzeyde mükemmel sonuç veriyor, diğer yüzü ile de yüzeydeki tozları mıknatıs gibi çekiyor.

Reklam

Şerit dokulu tarafıyla mutfaktaki aralara kolayca girerek yapışmış zorlu kirleri çıkaran Mikrofiber Yağ-Kir Söken Mutfak Bezi, ev aletlerinden mutfak tezgahına kadar birçok alanda kullanılabiliyor.

Mikrofiber Cam Bezi ise bir yüzeyi camdaki lekeleri kolayca çıkartırken diğer yüzeyi parlaklık kazandırıyor. Diğer çift etkili bezlerde olduğu gibi mikrofiber dokusuyla deterjana gerek duymadan ıslak ya da kuru her tip yüzeyde istenilen sonucu veriyor, tek bir bezle çoklu kullanım imkânı sunduğu için temizlikte zamandan tasarruf sağlıyor.

Yaşanılabilir bir dünya “Birlikte Kolay” diyen Koroplast, bayram temizliğine pratik çözümler sunuyor.

Kaynak: HORECA Trend ve Koroplast

Devamını Oku

Popüler Haberler

Copyright © 2024 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com