Six Senses Kaplankaya “The Art Of Staying Young Retreat” İle Yaşamın Sırlarını Keşfediyor | HORECA Trend
Takip edin!

Otel

Six Senses Kaplankaya “The Art Of Staying Young Retreat” İle Yaşamın Sırlarını Keşfediyor

Six Senses Kaplankaya, Türkiye’deki 7. yılında 1 Nisan’dan itibaren kapılarını misafirlerine yeniden açarken 12- 18 Nisan tarihleri arasında da ilk kez bu sezona özel “The Art of Staying Young” retreat programı düzenliyor.

Yayınlandı

on

Six Senses Kaplankaya, bilinenin ötesinde deneyim ve keşifleri ile Türkiye’deki 7. yılında 1 Nisan’dan itibaren kapılarını misafirlerine yeniden açıyor. Bütünsel sağlık odaklı ödüllü SPA’sı, Ege’nin eşsiz doğasında beş ayrı koyda konumlanan altın kum plajları ve çağdaş tasarımıyla Six Senses Kaplankaya, yeni sezonda benzersiz bir kaçış sunmaya devam ediyor.

Six Senses Kaplankaya, 12- 18 Nisan tarihleri arasında da ilk kez bu sezona özel “The Art of Staying Young” retreat programı düzenliyor. Cellgym’in kurucusu Rainer Goytia ve dünyaca ünlü Naturopat ve konuşmacı Johannes Weiß ile birlikte yaşamın mucizevi bir serüven olduğunu hatırlatarak yaşam kalitesini artırmanın  ve bütünsel sağlığı geliştirmenin tüm sırlarını paylaşıyor.

Condé Nast Traveller ve World Luxury Hotel & Spa Awards tarafından; dünyanın ve Avrupa’nın en iyi otelleri arasında gösterilen ve The Luxury Spa Edit Awards 2024’de Avrupa’nın en iyi Spa Retreat oteli seçilen Six Senses Kaplankaya, misafirlerini Ege Rüyasını yeniden paylaşmaya davet ediyor. Six Senses Kaplankaya, Türkiye’de 7. Yılında 1 Nisan’dan itibaren yeni sezonda Ege’nin eşsiz doğasında beş özel koyda konumlanan plajları, eşsiz konaklama deneyimi, alanında dünyaca ünlü şeflerin yönettiği restoranlar ve holistik wellness uygulamaları eşliğinde misafirleriyle buluşuyor.

Six Senses Kaplankaya, bedensel ve zihinsel sağlığı bütünsel bir yaklaşımla ele alarak, doğayla iç içe olan özgün ritüellerle konuklarına benzersiz bir deneyim sunuyor. Sıra dışı wellness anlayışı, ödüllü SPA’sı ve çağdaş tasarımıyla Six Senses Kaplankaya, doğanın huzur verici atmosferinde misafirlerini ağırlıyor. Uluslararası sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalarak, kusursuz bir konaklama deneyimi sağlamayı hedefliyor.

Dünyaca ünlü sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesiyle dikkat çeken Six Senses Hotels Resorts Spas bünyesinde yer alan;  Ege’nin eşsiz doğasında seçkin mimarisi ve  konforu ile bütünsel wellness deneyimi sunan Six Senses Kaplankaya ayrıca ilk kez düzenlenecek “The Art of Staying Young” retreat programı ile daha kaliteli bir yaşamın kapılarını aralamaya bekliyor. 12-18 Nisan tarihleri arasında uluslararası alanının önde gelen konuşmacı ve terapistleri Cellgym’in kurucusu Rainer Goytiave ve Naturopat  Johannes Weißöncülüğünde gerçekleşecek program, modern biohacking uygulamaları ışığında sadece bedensel değil, aynı zamanda zihinsel ve duygusal well-being üzerinde dönüştürücü bir etki bırakmayı hedefliyor. İlham veren konuşma, workshop ve gastronomik deneyimlerle dolu geçecek olan beş gün boyunca misafirlerine, geleceğe bir adım daha sağlıklı ve enerji dolu bir şekilde ilerlemek için ilham veren bir deneyim sunuyor.

“The Art of Staying Young” Retreat Programı ile Dönüşüm Başlıyor!

12- 18 Nisan tarihleri arasında Six Senses Kaplankaya’da düzenlenecek olan The Art of Staying Young retreat programı, hücresel gençleşme ve çağdaş sağlık teknikleriyle tanışma sözü vererek katılımcılara, kendi potansiyellerini derinlemesine keşfetme imkanı sunuyor. Bu benzersiz deneyim, sadece bir yaşam tarzı değişikliği değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın anahtarlarını sunan bir yaşam dönüşümü vaat ediyor. 

Retreat’e, 2008 yılında interval hipoksi eğitimini keşfeden ve uzun ömürlülük alanında uzmanlaşan Cellgym’in kurucusu Rainer Goytia ve naturopatik terapi uygulamaları ve inovatif yaklaşımları ile sağlık alanında önde gelen Naturopat  ve konuşmacılarından Johannes Weiß öncülük ediyor.

Cellgym’in kurucusu ve CEO’su Rainer Goytia, 2008 yılında aralıklı hipoksi antrenmanını  keşfedip sağlığa olan faydalarını hemen fark ettikten sonra 2010 yılında Cellgym’i kurarak aralıklı hipoksinin tıp ve uzun ömür pazarında kullanımının önünü açtı. Modern hipoksi hareketinin öncüsü ve Cellgym kullanarak mitokondriyal hücre eğitimi konusunda uzman olarak kabul ediliyor. Hipoksi eğitimiyle ilgili patent sahibi olarak, bilgilerini insanlara aktarıyor ve Cellgym seansları boyunca her zaman sağlığı yaşlılıkta en üst düzeye çıkarma hedefiyle  kişisel olarak rehberlik ediyor.

Dünya çapında tanınmış bir Naturopat ve uluslararası konuşmacı olan Johannes Weiß, 2024’te Avusturya’nın en ileri teknolojiye sahip Uzun Ömür ve Biyohacking Merkezi’ni açmaya hazırlanıyor. Öncü sağlık çözümlerine odaklanan Weiß, birkaç yıldır kendisini mitokondriyal tıp ve çevre tıbbından uzun yaşam ve biohacking uygulamalarına kadar çeşitli sağlık konularındaki seminerlere yönlendirmeye adadı. Johannes Weiß, bireyleri sağlık yolculuklarında güçlendirmek için geleneksel uygulamaları yenilikçi yaklaşımlarla harmanlayarak bütünsel sağlığın ön saflarında yer alıyor.

“The Art of Staying Young” Retreat Program Adımları…

Programın ilk günü katılımcılar zihinsel durumlarını belirleyerek kişisel hedeflerini tanımlıyor. Kişisel hedeflerini tanımlamak, kişisel büyüme ve başarıya olan inançlarını güçlendirmelerine yardımcı oluyor ve yaşamın her alanında hedeflerini belirleyerek kendilerine odaklanmalarını sağlıyor.

“The Art of Staying Young” retreat programı boyunca misafirler, günlük stresi azaltma stratejilerini öğrenerek günlük yaşam kalitelerini artırıyor ve kaliteli uyku için hormonların rolü hakkında derin bilgiler edinerek hem zihinsel hem de fiziksel gelişim yolculuğunda ilk adımlarını atıyor. Programın öne çıkan bir diğer unsuru ise, mitokondri sağlığı ve dengeli bir beslenmenin önemine odaklanmak. Katılımcılar, mitokondrinin işlevini anlama ve optimize etme stratejilerini öğrenerek enerji seviyelerini artırma yollarını keşfediyor ve günlük hayata adaptasyonu hakkında bilgi ediniyor.

Retreat’in son günlerinde, katılımcılar programdan elde ettikleri önemli bilgileri gözden geçiriyor ve kişisel büyüme hedefleri üzerinde pratik yapıyor. Ayrıca, devam eden büyüme ve iyi bir yaşam için kişiselleştirilmiş bir plan oluşturarak hedeflerine ulaşmanın temelini atıyor.

Six Senses Kaplankaya, misafirlerini  sağlıklı yaş alma sanatını birlikte keşfetmeye davet ediyor.

Sürdürülebilirliğin İzinde Bir Mutfak

Six Senses Kaplankaya, yine yeniden de misafirlerine kendi organik bahçesinden ve bölgedeki zeytin ağaçlarından, yerel balık pazarından ve çevre köylerden gelen doğal ürünlerden oluşan menüler sunuyor. Otelin bünyesinde farklı lezzetleri deneyimlemek isteyen misafirler için farklı konseptlerde restoranlar da bulunuyor. Beach Bar’da hafif atıştırmalıklar ve muhteşem kokteyllere ek olarak Sage and Sea Restoranda dünya mutfaklarını deneyimlemek, Meze By the Sea restoranda Akdeniz’in en gözde lezzetleriyle gurme bir şölen yaşamak ve Wild Thyme restoranın Asya esintili menülerini deneyimlemek isteyen misafirleri bekliyor. Kumsalda yıldızların altında romantik bir akşam yemeği için ise destination dining deneyimleri romantik seçenekler sunuyor.

Kaynak: HORECA Trend ve Six Senses Kaplankaya

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Otel

D Maris Bay, Rüya Gibi Bir “Baydreaming” Sezonunu Yeniliklerle Karşılıyor!

Datça Yarımadası’nın en güzel koylarından birinde konumlanan D Maris Bay, “Baydreaming” konseptiyle 26 Nisan itibarıyla yeni sezona açılırken, misafirlerine yaz boyunca birbirinden benzersiz birçok yeni deneyim vadediyor.

Yayınlandı

on

Ege ve Akdeniz’in buluşma noktasındaki D Maris Bay, yeni sezonu kusursuz hizmet anlayışı, özel plajları ve sunduğu benzersiz deneyimlerle karşılıyor. D Maris Bay, 26 Nisan’dan itibaren her ritme uygun heyecan verici etkinlikleri, eğlence takvimi, sürpriz iş birlikleri ve pop-up deneyimleriyle bu yaz da misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Sonsuz maviliğin ve yemyeşil çam ormanlarının eşlik ettiği Datça Yarımadası’nın en özel koyunda yer alan ve yaz mevsimi destinasyonlarının vazgeçilmez adresi olan D Maris Bay, her sezon olduğu gibi bu yıl da gastronomi, perakende, wellness ve eğlence alanında sunduğu yeniliklerle ve üstün hizmet anlayışıyla misafirlerine kişiselleştirilmiş deneyimler sunacak.

D Maris Bay ile Her Zevke ve Ritme Uygun Deneyimler  

D Maris Bay, denize sıfır eşsiz konumundan ve doğasından ilham alan mimarisi ile konfor ve huzuru misafirlerine bir arada sunuyor. 36 süit ve lüks bir villa ile 196 odaya sahip D Maris Bay, sayısız küçük adacıklarla çevrili çam ormanlarıyla, turkuaz suların bembeyaz kumlarla buluştuğu her biri farklı konseptte olan 5 plajı ile Ege ve Akdeniz’in kesişim noktasında misafirlerine rüya gibi bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Tamamen kendine ait özel bir koyda konumlanan D Maris Bay’in plajları, her ritme hitap eden deneyimler sunuyor. Bembeyaz kumlarla kaplı, berrak turkuaz sularda yüzebileceğiniz Bay Beach, ailenizle beraber keyif yapabileceğiniz harika bir deneyim sunarken, ikonik Fransız esintileriyle La Guérite Beach, koyun bir ucundaki otantik Akdeniz mutfağından örnekler sunan restoranı ve barı ile sofistike eğlence anlayışını D Maris Bay’e getiriyor. Kişiselleştirilmiş servis ve “cabana” olanakları ile Maris Beach, misafirlere unutamayacakları anlar yaşatırken, Yunan müziği ve lezzetlerinin öğle saatlerindeki adresi olan Manos Beach, misafirlerine keyifli bir deneyim sunuyor. Silence Beach ise ufkunu dağların çevrelediği, yalnızca çam ağaçlarının fısıltılarının duyulduğu, dingin ortamı ile misafirlerine huzur dolu anlar vadediyor.

D Maris Bay’de deniz ve yüzme deneyimi sadece plajlarla sınırlı kalmıyor; otelin 2 muhteşem yüzme havuzu, ferah ve serinletici ortamlarıyla dinlenme ve eğlenme imkânı sağlıyor. Turkuaz koylarda; kano turlarından katamarana, yelkenden rüzgâr sörfüne, su kayağından su altı dalış aktivitelerine kadar çok çeşitli spor ve wellness imkanları, tekne ve yat gezileri sunan D Maris Bay misafirlerinin tatil yaparken yeni ve farklı deneyimler yaşamasına da olanak sağlıyor.

D Maris Bay, büyüleyici plajları, havuzları ve su altı ve üstü sporlarının yanı sıra dünya çapında ünlü şeflerin liderliğindeki restoranları, özel helikopterle transfer seçeneği, Datça’nın endemik bitki örtüsünden içeriklerle geliştirilen bütünsel spa deneyimi ve benzersiz eğlence anlayışı ile de ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

Michelin Yıldızlı Şeflerin İmzasını Taşıyan Gastronomi Deneyimleri

Gastronomi alanında da öncü olan D Maris Bay, büyüleyici manzaralara sahip restoranlarıyla Türk misafirperverliğini ve dünya lezzetlerini bir araya getiriyor.

Bu yaza özel tasarladığı yeni konseptleriyle misafirlerini karşılamaya hazırlanan D Maris Bay, Ege mutfağı ve bölgenin özenle seçilmiş lokal lezzetlerini beş yıldızlı bir servisle sunmakla kalmayacak aynı zamanda 1 Michelin Yıldızlı & 1 Michelin Green Yıldızlı Şef Maksut Aşkar ile misafirlerini unutulmaz bir gastronomik yolculuğa çıkaracak. Akşam yemeği servisine özel yeni bir restoran deneyimi olarak tasarlanan KÖKEN by Maksut Akşar’da, ödüllü şefin bölgeden lokal ürünler kullanarak hazırladığı Ege lezzetlerinden, denizden ve doğadan ilham alan özel reçeteleri misafirleri ile buluşacak. KÖKEN by Maksut Aşkar’da özenle hazırlanmış bir à la carte menü ve vejetaryen seçenekler de içeren tadım menüsü yer alacak. Bu benzersiz gastronomik yolculuğa ise çoğunlukla yerel şaraplardan oluşan özel bir şarap menüsü ve lokal ürünler içeren imza kokteyller eşlik edecek.

1935’ten bu yana Fransa’nın güney sahillerinde de faaliyet gösteren La Guérite, D Maris Bay misafirlerine Akdeniz mutfağının özgün lezzetlerini geçtiğimiz sezon hayata geçirdiği “Le Rêve” konseptiyle gecenin ilerleyen saatlerine kadar keyifli bir ambiyans ve müzik eşliğinde sunarken, gündüzleri de ikonikleşen happy hour eğlencesiyle unutulmaz anlar yaşatacak. Yunan mutfağının imza lezzetlerinden ilham alan Manos ise geleneksel lezzetlere modern bir dokunuş katarak, Ege kültürünü yaşamak isteyen misafirlerini deniz ürünleri ve akşam servisinde Yunan tavernası konsepti ve eğlencesi ile karşılamaya devam edecek.

D Maris Bay’in diğer restoranları Nusr-Et ve Zuma da rüya gibi lezzetleriyle bu yaz da D Maris Bay’de misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Nusr-Et olağanüstü lezzet ve üstün hizmet anlayışıyla sevenlerinin değişmeyen adresi olurken, D Maris Bay klasiği haline gelen Rainer Becker’in ödüllü Japon konsepti Zuma, modern Japon mutfağını, İzakaya konseptinde yorumluyor.

D Maris Bay’de Sportif Faaliyetler LUX Tennis İş Birliğiyle Devam Ediyor

D Maris Bay, geçen yıl gerçekleştirdiği LUX Tennis iş birliğini bu sezon da devam ettirerek, misafirlerini kişiselleştirilmiş bir tenis deneyimine davet ediyor. Dünyanın dört bir yanındaki en seçkin oteller ile iş birliği yapan LUX Tennis, Profesyonel Tenisçiler Birliği (ATP-WTA) düzeyinde hizmet veren yabancı eğitmenleriyle; her seviyedeki ve yaştaki oyunculara özel olarak tasarlanan programlar eşliğinde D Maris Bay misafirlerine yaz boyunca kişiselleştirilmiş tenis deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

D Maris Bay, LUX Tennis iş birliği kapsamında ilk defa yıldız oyuncu Timea Bacsinszky’yi tenis severlerle buluşturacak. İsviçreli profesyonel tenis oyuncusu Bacsinszky, 12-25 Ağustos tarihlerinde D Maris Bay’de farklı seviyelere uygun özel/grup tenis dersleri verecek.

LUX Tennis Pro oyuncusu Philippe Dupuy ise 15 Haziran- 15 Eylül süresince D Maris Bay’de her seviyeye uygun kişiselleştirilmiş özel tenis ve grup eğitimleri düzenleyerek tenis severler ile buluşacak.

Resort Alışveriş Deneyimi ve Yeniliklerin Buluşma Noktası

Dünya modasının ikonik markalarını Türkiye’nin önde gelen markaları ile bir araya getiren D Maris Bay, misafirlerine lüks bir alışveriş deneyimi vadediyor. Mevcut mağazalarının yanı sıra bu sezon ünlü Fransız moda evi ile iş birliği yapan D Maris Bay, lüks Fransız markasının havuz alanına özel tasarladığı deneyimler ve “Riviera” konseptinde tasarlanan butiğiyle misafirlerine sunduğu alışveriş deneyimini bir üst seviyeye taşımaya hazırlanıyor.

Yaz sezonu boyunca birbirinden şık butikleri herkese ve her zevke uygun seçenekler sunarken, misafirlerine dünyaca ünlü markalar arasında gezinmenin keyfini de yaşatıyor. Geçtiğimiz sezon Türkiye’deki ilk mağazasını D Maris Bay’de açan, geleneksel zarif İtalyan tasarımlarıyla dünyanın en iyi keten moda markalarından 100% Capri, bu sezon da ziyaretçilerini La Guérite Beach’in girişinde konumlanan butiğine davet ediyor. Sezon boyunca In-Formal, Quadran ve Under Armour gibi alışveriş deneyimini lüks ve şıklıkla buluşturan pek çok farklı markanın butikleri de D Maris Bay’de ziyaretçilerini bekliyor.

Hayalinizdeki koyda ritminize uygun, birbirinden eşsiz deneyimler sunan D Maris Bay’in rüya gibi atmosferinde Baydreaming sezonunu yaşamak ve  unutulmaz yaz tatili anıları biriktirmek için planlama ve rezervasyonlarınızı şimdiden yapın… Detaylı bilgi için; info@dmarisbay.com  adresine e-posta ile ulaşabilir veya +90 252 441 20 00 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: HORECA Trend ve D Maris Bay

Devamını Oku

Otel

Gloria Hotels & Resorts Ayrıcalığıyla Rüya Gibi Bir Bayram!

Lüks ve konforu bir araya getiren Gloria Hotels & Resorts, denizin eşsiz mavisinin yemyeşil bitki örtüsü ile buluştuğu Akdeniz’in doğal güzelliğinde, misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Gloria Hotels & Resorts, ayrıcalıklı konaklama hizmetinin yanı sıra, muhteşem konserler, eşsiz lezzetler, profesyonel SPA deneyimi ve çocuklara özel aktiviteler ile Şeker Bayramı’nı sevdiklerinizle yaşayacağınız unutulmaz anılara dönüştürüyor.

Yayınlandı

on

Lüks ve sadeliğin benzersiz uyumuyla eşsiz bir konaklama deneyimi sunan Gloria Hotels & Resorts, bir tatilden çok daha fazlasını hayal eden misafirlerine ayrıcalıklarla dolu bir konaklama deneyimi sunuyor. Türk ve Dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler, uzman SPA ekibi ve Şeker Bayramı’na özel sürpriz programlar ile dolu dolu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor.

Gloria Hotels & Resorts Sahnesinde Kesintisiz Eğlence 

Gloria Hotels & Resorts, keyifli bayram tatilini eğlenceli sahne performanslarıyla unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.  10 Nisan’da DJ David Şaboy’un muhteşem performansıyla başlayacak kesintisiz eğlence, 11 Nisan’da dillere dolanan şarkıları ve sahnesiyle Berkay, 12 Nisan akşamında ise Tarık Sezer Orkestrası eşsiz performansıyla Gloria Hotels & Resorts sahnesinde misafirlerle buluşuyor. Gloria Hotels & Resorts, güçlü sahne koreografilerinin ve konserlerin yer alacağı müzik ve dans dolu bir bayram tatili arayanların değişmeyen adresi olarak sezona damga vurmaya devam ediyor.

Çocuklar Özel Keyifli Aktiviteler

Ara tatilin bayramın bir arada kutlandığı bu özel günlerde Gloria Serenity Resort içerisinde çocuklara özel tasarlanan Gogi Mini Club ise hem çocuklar hem de anne-babalar için tatil keyfini ikiye katlıyor. Minik misafirlerimiz, Gogi Mini’de 09:00-20:00 saatleri arasında ebeveyn eşliğinde atölye çalışmaları, film gösterimleri ve kutu oyunlarıyla keyifli ve güvenli zaman geçirerek tatilin keyfini çıkarıyor.

Doğanın Rahatlatıcı Gücüne Kucak Açın 

Gloria Hotels & Resorts, denizin eşsiz mavisinin yeşilin her tonuyla eşleştiği, doğa ve lüksün dengeyle buluştuğu SPA merkezleriyle tatilde baştan sona yenilenmek isteyen misafirlerini unutmuyor. Gloria Hotels & Resorts, bedensel ve ruhsal yenilikle sonuçlanacak özel bir deneyim arayışında olan herkesi Serenity Resort SPA ve Verde Thalasso merkezlerini deneyimlemeye davet ediyor.

Türk ve Dünya Lezzetlerine Yolculuk

İncelikle tasarlanan yeme-içme alanları ile fark yaratan Gloria Hotels & Resorts, Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından gelen misafirlerine unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşatıyor. Gloria Hotels & Resorts, sunduğu eşsiz konaklama hizmetinin yanı sıra, her biri Türk ve Dünya mutfağının farklı konseptlerde hizmet veren a la carte restoranları pastanesi, çikolata mağazası ve  snack barlarına kadar misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

Huzurun, ayrıcalığın ve lüksün adresi Gloria Hotels & Resorts Belek’in doğa ile iç içe büyüleyici atmosferinde eşsiz bir tatili birbirinden özel SPA ve gastronomi deneyimleriyle taçlandırmak için siz de yerinizi şimdiden ayırın.

Kaynak: HORECA Trend ve Gloria Hotels & Resorts

Devamını Oku

Otel

Liberty Hotels & Resorts Yeniliklerle 2024 Sezonunu Açıyor  

Misafirlerine, sevdikleriyle paylaşmaktan zevk alacakları keyifli tatil anları ve mutlulukları yaşatan Liberty Hotels & Resorts, 2024 sezonu için kapılarını açıyor.

Yayınlandı

on

Herkes için bir otel anlayışıyla yerli ve yabancı misafirlerini ağırlayan Liberty Hotels & Resorts’ta birbirinden farklı hizmet ve yeniliklerle 2024 tatil sezonu başlıyor. 19 Mart’ta misafirlerini ağırlamaya başladığı Liberty Fabay ile sezonu açan Liberty Hotels & Resorts, Liberty KuşadasıLiberty Lykia, Liberty Lykia Adults Only ve Liberty Signa ile 2024 yaz sezonu boyunca hizmet verecek. Liberty Lara ise 12 ay kesintisiz tatil keyfi sunuyor.

Unutulmaz Bir Tatil

İddialı bir mimarinin eşsiz adalar manzarası ile buluştuğu Liberty Fabay, Akdeniz dokusunun huzur veren atmosferi içinde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatacak. Yenilenen yetişkin havuzu, dünya mutfağı lezzetlerinin misafirlerle buluşacağı ana restoranı, çocukların keyifle vakit geçireceği yeni mini kulübü, huzurun adresi yeni yoga alanı ve alakart restoranlara bu yıl eklenen Hint mutfağının birbirinden özel lezzetlerini sunan Budha Indian Restoran’ı ile 2024 yaz sezonunda misafirlerine ev sahipliği yapacak.

Tatilden Çok Daha Fazlasını Vadediyor

29 Mart’ta kapılarını açacak Liberty Kuşadası’nda misafirler, Unesco Dünya Mirası Listesi’ne kayıtlı yerlere yakınlığı, dünya mutfaklarının bir araya geldiği restoranları, kusursuz manzarayla bütünleşen ambiyansı ve golf gibi birçok aktivite seçeneği ile her anı ayrıcalıklı ve keyif dolu bir tatil geçirecek. Odalarında doğanın kokularını her an yaşamak isteyenler için özenle seçilen kokular, farklı uyku alışkanlıklarına uygun oluşturulan yastık menüleriyle Liberty’de özgürlük her an hissedilecek. 1500 m2 alan üzerine kurulu SPA merkezi olmak üzere, yenilenen tüm restoranları sağlık, huzur ve gastronomi şölenini bir arada sunacak. Yeni sezona özel oluşturulan özel gün, düğün, balayı, yıl dönümü ve doğum günü konseptleri ile en özel anlar ölümsüzleşecek. Tatilde de işten kopamayanlar için tasarlanan ve muhteşem manzara eşliğine çalışma imkanı sunan Libertian Workier teması ile Liberty Kuşadası, ziyaretçilerine tatilden çok daha fazlasını vadediyor.

 Doğanın Sükûnetiyle Buluşturacak

1 Nisan’dan itibaren renkli bir serüvenin kapılarını açacak olan Liberty Lykia ve doğanın ihtişamında sofistike bir kaçış sunacak Liberty Lykia Adults Only, misafirlerini Ölüdeniz’in nefes kesen manzarasında doğanın sükûnetiyle buluşturacak. 400 dönümlük el değmemiş doğa içinde eşsiz bir manzara sunan Liberty Lykia, yenilenen eşsiz odaları, dünya mutfaklarından lezzetler sunan özel restoranları ve barları ile mükemmel tatlar ve iz bırakan gastronomik deneyim dolu bir tatil yaşatacak. Aerobik, SPA ve wellbeing aktiviteleri ile yetişkinler beden ve ruhlarını dinlendirirken, çocuklar için özel olarak yenilenen cennet gibi oyun alanları miniklere eşsiz tatil maceraları yaşamalarına imkan verecek. Bu yıl hem yetişkin hem de çocuklar için kurulan su parkında ise her yaştan ziyaretçi tatil boyunca keyifli vakit geçirecek.

Sadece Yetişkinlere Özel

Sadece yetişkinlere özel olarak tasarlanmış 5 yıldızlı bir tatil deneyimi sunan, Liberty Lykia Adults Only; canlı müzikleri, dans gösterileri, havuz partileri ve pilates, yoga, fitness merkezi, dans dersleri ve özel plajları ile büyülü bir tatil yaşatacak. Etkinlik alanı, birbirinden kışkırtıcı özel tatlıların ikram edildiği pastanesi ve lezzet tutkunlarının buluşacağı Sunset Restoran’ı ile tatil severlere unutulmaz bir tatilin kapıları Liberty Lykia Adults Only’de ardına kadar açılacak.

 Sakin Güzelliğin Lüksle Buluştuğu Etkileyici Bir Şıklık 

2024 Mayıs ayında hizmete açılacak grubun yeni oteli Liberty Signa, sakin güzelliğin lüksle buluştuğu etkileyici bir şıklık ve tüm yenilikleriyle ilk misafirlerini karşılayacak. Muhteşem adalar manzarası ile konumlanan 5 yıldızlı otel, superior ve deluxe odaları, penthouse ve junior süitleriyle misafirlerinin ihtiyaçlarına özel düşünülmüş detaylarla donatılmış, konforun ve lüksün mükemmel bir birleşimini tatil deneyimiyle buluşturacak. 

12 Ay Boyunca Her Anı Dolu Kesintisiz Tatil

Liberty Lara, mutluluk için tasarlanmış bir tatil cenneti! Canlı müzikleri, konsept geceleri, futbol sahaları, tenis kortları, yoga, su jimnastiği ve havuz oyunları, spor tutkunlarının buluşma noktası yenilenen fitness merkezi, atıştırmalık lezzetlerin ikram edildiği Balbura Snack Restoran’ı, havuz başı partileri için tasarlanan yeni Lukka Bar ve bu yaz inşa edilen havuz başı locaları ile 12 boyunca her anı dolu kesintisiz bir tatil yaşatacak.

Kaynak: HORECA Trend ve Liberty Hotels & Resorts

Devamını Oku

Popüler Haberler

Copyright © 2023 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.