Pril İkram Noktası, Ramazan’da Hatay’da | HORECA Trend
Takip edin!

Deterjan

Pril İkram Noktası, Ramazan’da Hatay’da

Pril, Ramazan’da 30 gün boyunca iftar ve sahur için toplam 33.000 öğün ikramıyla deprem bölgesindeki vatandaşlarla bir araya geliyor.

Yayınlandı

on

Türkiye’nin ilk sıvı bulaşık deterjanı Pril, geleneksel kültürümüzün zenginliklerini yansıtan; dayanışma ve yardımlaşmanın sembollerinden Ramazan ayında, Hatay Samandağ’daki konteyner kentte vatandaşlarla buluşuyor. Pril, Ramazan’da Şef Türev Uludağ ve ekibinin özenle ve titizlikle hazırladığı iftar ve sahur menülerini depremden etkilenen vatandaşlara ikram ediyor. Böylece kurulan Pril İkram Noktası’nda, toplam 33.000 öğün sunulması hedefleniyor.

Ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirdikleri proje kapsamında açıklama yapan Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı ve Henkel Tüketici Markaları Genel Müdürü Güray Yıldız Türk Henkel ailesi olarak, afetin yaşandığı günden bu yana bölgeye desteğimizi sürdürüyoruz. Pril markamızla da Ramazan’da yiyecek ikramı gerçekleştirmek üzere bir proje başlattık. Projemiz kapsamında Hatay Samandağ’daki konteyner kentin sakinlerine 30 gün boyunca toplamda 33.000 sahur ve iftar öğünü ikram edeceğiz. Bundan sonraki süreçte de Türk Henkel olarak, çeşitli projelerle deprem bölgemize destek olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.  

Pril’in Ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirdiği proje çerçevesinde ikram edilen menüler, depremden hemen sonra destek amacıyla bölgeye gidip uzun süre orada kalan ve gönüllü olarak kurduğu ekiple bölge halkına aylarca yemek yapan Şef Türev Uludağ tarafından, konteyner kent sakinlerinin sağlığı ve günlük besin ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanıyor. Afetin en kritik günlerinden bu yana çalışmalarına ara vermeden devam eden Şef Türev Uludağ, Ramazan ayında da deprem bölgesine Pril Türkiye ile birlikte desteklerine devam ediyor. Menüler, günlük olarak konteyner kentte kurulan Pril çadırına getiriliyor ve misafirlere ikram ediliyor.

Henkel Hakkında 

Markaları, inovasyonları ve teknolojileri ile Henkel, endüstriyel ve tüketici iş birimlerinde, dünya genelindeki pazarlarda lider konumlara sahiptir. Yapıştırıcı Teknolojileri İş Birimi; yapıştırıcılar, yalıtım malzemeleri ve fonksiyonel kaplamalar pazarlarında global bir liderdir. Tüketici Markaları ile şirketin, başta Çamaşır ve Ev Bakım ile Saç olmak üzere, dünya genelinde pek çok piyasa ve kategoride liderliği bulunmaktadır. Henkel’in en güçlü üç markası Loctite, Persil ve Schwarzkopf markalarıdır. 2023 mali yılında Henkel, 21,5 milyar Euro’nun üzerinde satış ve yaklaşık 2,6 milyar Euro düzeltilmiş faaliyet kârı bildirmiştir. Sürdürülebilirlik, Henkel’in köklü geleneğinin önemli bir bileşenidir ve şirket somut hedefler doğrultusunda hayata geçirdiği net bir sürdürülebilirlik stratejisine sahiptir. 1876’da kurulmuş olan Henkel, bugün dünya çapında güçlü bir şirket kültürü ile bir araya gelen, çeşitliliği kapsayan, ortak değerlerde birleşen ve “Pioneers at heart for the good of generations” (Gelecek Nesiller İçin İyiliğe Öncülük Ediyoruz) amacında buluşan 48.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Daha fazla bilgiyi www.henkel.com adresinde bulabilirsiniz.

Kaynak: HORECA Trend ve Pril

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Copyright © 2023 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.