Sofitel Istanbul Taksim’de Şarap Tadımı | HORECA Trend
Takip edin!

Fuar ve Etkinlikler

Sofitel Istanbul Taksim’de Şarap Tadımı

40’tan fazla ülkede 120’den fazla otel ile misafirlerine hizmet veren Sofitel, dünyanın dört bir yanındaki Sofitel otellerini “Şarap Tadım Günleri” etkinlikleri ile buluşturmaya devam ediyor. Sofitel markası için bir gelenek olan ve dünya genelinde 2011 yılından beri düzenlenen Şarap Tadım Günleri, Sofitel Istanbul Taksim’de bu yıl ilk kez düzenlenecek.

Yayınlandı

on

40’tan fazla ülkede 120’den fazla otel ile misafirlerine hizmet veren Sofitel, dünyanın dört bir yanındaki Sofitel otellerini “Şarap Tadım Günleri” etkinlikleri ile buluşturmaya devam ediyor. Sofitel markası için bir gelenek olan ve dünya genelinde 2011 yılından beri düzenlenen Şarap Tadım Günleri, Sofitel Istanbul Taksim’de bu yıl ilk kez düzenlenecek.

Sofitel markasının Türkiye’deki oteli Sofitel Istanbul Taksim, dünya çapında gelenekselleşen “Sofitel Şarap Tadım Günleri”ni şarapseverler ile buluşturmaya hazırlanıyor. The Oven Restaurant’da gerçekleşecek etkinlikte, Sofitel Istanbul Taksim Executive Şef’i Matteo Bertuletti’nin mutfağında özenle hazırlanan tabaklara Eskibağlar’ın özel şarap menüsü eşlik edecek.

3 ve 4 Kasım tarihlerinde Boğaz’ın büyüleyici manzarasına sahip Oven Restaurant’ta gerçekleşecek lezzet buluşmasında deneyimli sommelierler yer alacak. Katılımcıların jazz performansı eşliğinde keyifli bir haftasonu yaşayacağı bu etkinliğe katılım için rezervasyon gerekiyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 435 33 33.

Sofitel Istanbul Taksim Hakkında

Dünya genelinde 40’tan fazla ülkede 120’den fazla otel ile misafirlerine hizmet veren Accor Grubu’nun lüks kategori segmentindeki markası Sofitel; Türkiye’deki tek oteli olan Sofitel Istanbul Taksim’i Tuna Şirketler Grubu’nun yatırımıyla 2019 yılında hizmete açtı. Otel binasının konumu, yıllar boyunca şehir hareketliliğini en doğru şekilde yansıtan bir noktada bulunuyor. Osmanlı döneminde dönemin en popüler Jazz Kulübü, Cumhuriyet Dönemi’nde ünlü Maksim Gazinosu ve otel olarak işletilmeye başlamadan önce ise ünlü Majik Sineması olarak hizmet veren Sofitel Istanbul Taksim binası, günümüzde Fransız yaşam tarzını misafirleriyle buluşturan şık ve modern bir şehir oteli olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Sofitel Istanbul Taksim’in 33’ü suit olmak üzere toplam 202 misafir odası bulunuyor. Ünlü Türk ressam Devrim Erbil tablolarının sanatla bütünleştirdiği şık odalardaki Boğaz ve şehir merkezinin manzarası, konaklayan misafirlerini büyülüyor. Lanvin ile Atelier Cologne markalarının kozmetik dokunuşları ve Tuna Şirketler Grubu tarafından özenle üretilmiş tasarım mobilyalar, son teknolojiyle donatılmış misafir odalarında ayrıcalıklı bir konfor alanı oluşturuyor.

Toplantı ve etkinlikler için 4 toplantı odası ve iki balo salonuyla hizmet veren Sofitel Istanbul Taksim, yiyecek & içecek alanında sunduğu hizmetlerle de dikkat çekiyor. Şehrin yeme içme kültürüne farklı bir perspektif sunan Sofitel Istanbul Taksim Executive Şef’i Matteo Bertuletti, İtalyan mutfağından eşsiz örnekleri Fransız ve Türk mutfağıyla buluşturuyor.

Sofitel Spa ise otantik Türk ritüellerinin Fransız kozmetolojisinin incelik ve kalitesiyle buluştuğu şık bir alan olarak öne çıkıyor. Sauna, buhar odası, kapalı yüzme havuzu, masaj odaları, fitness merkeziyle her gün açık olan Sofitel Spa, Valmont ürünleriyle harmanladığı canlandırıcı ve gençleştirici menüsüyle hizmet veriyor.

Sofitel Hakkında

Sofitel Hotels & Resorts, dünya çapında modern Fransız stilinin, kültürünün ve yaşam sanatının elçisi olarak dikkat çekiyor. 1964 yılında kurulan Sofitel, dünyanın en çok rağbet gören destinasyonlarında 120’ye yakın şık ve göz alıcı oteli ile hizmet veren Fransız menşeli ilk uluslararası lüks otel markası olarak hizmet veriyor. Sofitel; zarif ve abartısız modernizmi yaşatırken, Fransız dokunuşunu bulunduğu yerel kültürlerin öğeleriyle harmanlıyor. Markanın prestijli lüksü simgeleyen üst segment grubundaki Sofitel Legend markası, zamansız şıklığı, şehirlerle özdeşleşmiş tarihi ve sembolik binalarında hizmete sunuyor. İkonik olarak tanımlanabilecek otelleri arasında Sofitel Paris Le Scribe Opera, Sofitel London St James, Sofitel Dubai The Obelisk, Sofitel Legend Old Cataract Aswan, Sofitel Mexico City Reforma, Sofitel Legend Santa Clara Cartagena, Sofitel Legend Metropole Hanoi and Sofitel Ambassador Seoul otelleri bulunuyor. Sofitel markası; konaklama alanında dünyanın lider markalarından biri olan ve 110 ülkede 5400’den fazla otel ile hizmet veren Accor’un lüks kategori markası olarak Accor Sadakat Programı, ALL -Accor Live Limitless, ile misafirlerine konaklama deneyimlerinde ödül ve puanlar kazandırıyor.

Kaynak: HORECA Trend ve Sofitel

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar ve Etkinlikler

TADIM ANKARA, Gastronomiye Güç Katacak

HORECA sektörünün öncü gazetesi HORECA TREND tarafından düzenlenen “TADIM ANKARA – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali” sektöre yeni bir soluk getiriyor. 17 Aralık 2023 Pazar günü, Ankara’da gerçekleştirilecek etkinlik, onlarca üzüm suyu markasını, üzüm severleri ve sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Yayınlandı

on

Türkiye’de HORECA sektörünün öncü gazetesi HORECA TREND tarafından düzenlenen “TADIM ANKARA – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali” sektöre yeni bir soluk getiriyor. 17 Aralık 2023 Pazar günü, Ankara Hotel 2000’de gerçekleştirilecek TADIM ANKARA, onlarca fermente üzüm suyu ve gıda markasını, sektör profesyonelleri ve ilgililerle bir araya getirecek.

TADIM ANKARA; et, balık, peynir, vegan gıda, taco ve Türkiye’nin farklı bölgelerinden fermente üzüm suyu üreticileri ile sektör profesyonellerini Ankara’da bir araya getiriyor. Etkinlikte, onlarca üzüm suyu markası ve gıda üreticileri ile sektör profesyonelleri ve ilgililer buluşacak.

Festival kapsamında, yerli ve yabancı üzümlerden üretilen yeni ürünler ilk defa bu yıl raflarda yerini alacak yeni markalar bir arada sunulacak. Üzüm sularına eşlik edecek balık, kuru et, peynir ve ekmek markaları da TADIM ANKARA’ya lezzet katacak.

Tadım Ankara’ya Güç Katan Markalar

HORECA TREND ve HORECA EVENTS tarafından organize edilen TADIM ANKARA – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali” yaklaşık 20 fermente üzüm suyu üreticisinin yanı sıda Türkiye’nin dört bir yanından seçkin gıda markalarını da Ankara’da bir araya getirecek. Yaklaşık 500 sektör profesyoneli ve davetlinin katılacağı “Tadım Ankara” bu yıl “bağcılık ürünleri” konseptiyle organize ediliyor. Festivalde Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen bağcılık ürünleri ile Türkiye’nin en iyi et, balık, peynir, makarna ve vegan ürün eşeşmeleri yapılacak.

Et ve Et Ürünlerinde “Sultan Et”

Sektör profesyonelleri ve tadım meraklılarını bir araya getiren etkinliğe, Sultan Et de hem sponsor olarak hem de standı ve etkinlikleri ile lezzet katacak. Et ve et ürünleri sektöründeki güçlü deneyimi, birbirinden özel lezzetleri ile Sultan Et, davetlileri etkinlik boyunca standında ağırlayacak. Sultan Et‘in uzman ekibi bağcılık ürünleri ve et konusunda katılımcıları bilgilendirecek.

 

Deniz Ürünleri ve Balıkta “mezzeMarin”

TADIM ANKARA’ya, mezzeMarin de hem sponsor olarak hem de stantı ve etkinlikleri ile lezzet katacak. Deniz ürünleri sektöründeki güçlü deneyimi, birbirinden özel lezzetleri ile mezzeMarin, davetlileri etkinlik boyunca standında ağırlayacak. mezzeMarin‘in uzman ekibi bağcılık ve deniz ürünü eşleşmeleri konusunda katılımcıları bilgilendirecek.

Vegan ve Vejetaryen Gıda Ürünlerinde “Veggy”

Etkinliğe, VEGGY de hem sponsor olarak hem de stantı ve etkinlikleri ile lezzet katacak. Vegan gıda ürünleri sektöründeki güçlü deneyimi, birbirinden özel lezzetleri ile VEGGY, davetlileri etkinlik boyunca stantında ağırlayacak. VEGGY‘in uzman ekibi bağcılık ve vegan ürün eşleşmeleri konusunda katılımcıları bilgilendirecek.

Peynir ve Süt Ürünlerinde “Lente Cheese”

Sektör profesyonelleri ve tadım meraklılarını bir araya getiren etkinliğe, Lente Cheese de hem sponsor olarak hem de stantı ve etkinlikleri ile lezzet katacak. Süt ürünleri sektöründeki güçlü deneyimi, birbirinden özel lezzetleri ile Lente Cheese, davetlileri etkinlik boyunca standında ağırlayacak. Lente Cheese‘in uzman ekibi bağcılık ürünleri ve peynir konusunda katılımcıları bilgilendirecek.

Su ve İçeceklerde “Uludağ Premium”

Sektör profesyonelleri ve tadım meraklılarını bir araya getiren etkinliğe, Uludağ İçecek de sponsor olarak katılacak. İçecek sektöründeki güçlü deneyimi, birbirinden özel lezzetleri ile Uludağ İçecek, davetlileri etkinlik boyunca ağırlayacak.

Fırın ve Gastronomi Ekipmanlarında “FİMAK”

Sektör profesyonelleri ve tadım meraklılarını bir araya getiren etkinliğe, FİMAK da hem sponsor olarak hem de standı ve etkinlikleri ile lezzet katacak. Profesyonel fırın ve ekipmanları sektöründeki güçlü deneyimi, birbirinden özel ürünleri ile FİMAK, davetlileri etkinlik boyunca standında ağırlayacak.

Not: TADIM ANKARA – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali hakkında detaylı bilgiyi www.tadimankara.com adresinden edinebilir, ziyaretçi biletlerini www.biletinial.com‘dan satın alabilirsiniz.

 

Kaynak: HORECA TREND

Devamını Oku

Alkolsüz İçecek

Uludağ İçecek, Tadım Ankara’nın Sponsorları Arasında

HORECA sektörünü; özel etkinlik, fuar ve festivallerle desteklemeyi hedefleyen HORECA TREND’in organize ettiği “Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali” 17 Aralık 2023 Pazar günü Ankara’da gerçekleştirilecek. Türkiye’de içecek sektörünün öncü markası Uludağ İçecek de sponsor olarak festivalde stantı ile yer alacak.

Yayınlandı

on

HORECA TREND’in organize ettiği “Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali” 17 Aralık 2023 Pazar günü Ankara’da Kavaklıdere Hotel 2000’de gerçekleşecek.

Yaklaşık 500 sektör profesyoneli ve davetlinin katılacağı “Tadım Ankara” bu yıl “bağcılık ürünleri” konseptiyle organize ediliyor. Festivalde Türkiye’nin yedi bölgesinden gelen bağcılık ürünleri ile Türkiye’nin en iyi et, balık, peynir, makarna ve vegan ürün eşleşmeleri yapılacak.

Sektör profesyonelleri ve tadım meraklılarını bir araya getiren etkinliğe, Uludağ İçecek de sponsor olarak etkinlikte yer alacak. İçecek sektöründeki güçlü deneyimi, birbirinden özel lezzetleri ile Uludağ İçecek, davetlileri etkinlik boyunca ağırlayacak.

Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali

TADIM ANKARA, Türkiye’nin farklı bölgelerinde fermente üzüm suyu üreticileri ile siz üzüm severleri Ankara’da bir araya getiriyor. Onlarca üzüm suyu markası tadım yapmanız için siz üzüm severlerle buluşuyor. Festival kapsamında, yerli ve yabancı üzümlerden üretilen yeni ürünler ilk defa bu yıl raflarda yerini alacak yeni markalar bir arada sunulacak. Üzüm sularına eşlik edecek balık, kuru et, peynir ve ekmek markaları da TADIM ANKARA’ya lezzet katacak.

Festival hakkında detaylı bilgiyi www.tadimankara.com adresinden edinebilir, ziyaretçi biletlerini www.biletinial.com‘dan satın alabilirsiniz.

Devamını Oku

Fuar ve Etkinlikler

FİMAK, Tadım Ankara’nın Sponsorları Arasında

Gastronomi sektörünü; özel etkinlik, fuar ve festivallerle desteklemeyi hedefleyen HORECA TREND’in organize ettiği “Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali” 17 Aralık 2023 Pazar günü Ankara’da gerçekleştirilecek. Türkiye’de profesyonel fırın ve ekipmanları denildiğinde akla gelen ilk marka FİMAK da sponsor olarak festivalde standı ile yer alacak.

Yayınlandı

on

HORECA TREND’in organize ettiği “Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali” 17 Aralık 2023 Pazar günü Ankara’da Kavaklıdere Hotel 2000’de gerçekleşecek.

Yaklaşık 500 sektör profesyoneli ve davetlinin katılacağı “Tadım Ankara” bu yıl “bağcılık ürünleri” konseptiyle organize ediliyor. Festivalde Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen bağcılık ürünleri ile Türkiye’nin en iyi et, balık, peynir, makarna ve vegan ürün eşeşmeleri yapılacak.

Sektör profesyonelleri ve tadım meraklılarını bir araya getiren etkinliğe, FİMAK da hem sponsor olarak hem de standı ve etkinlikleri ile lezzet katacak. Profesyonel fırın ve ekipmanları sektöründeki güçlü deneyimi, birbirinden özel ürünleri ile FİMAK, davetlileri etkinlik boyunca standında ağırlayacak.

Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali

TADIM ANKARA, Türkiye’nin farklı bölgelerinde fermente üzüm suyu üreticileri ile siz üzüm severleri Ankara’da bir araya getiriyor. Onlarca üzüm suyu markası tadım yapmanız için siz üzüm severlerle buluşuyor. Festival kapsamında, yerli ve yabancı üzümlerden üretilen yeni ürünler ilk defa bu yıl raflarda yerini alacak yeni markalar bir arada sunulacak. Üzüm sularına eşlik edecek balık, kuru et, peynir ve ekmek markaları da TADIM ANKARA’ya lezzet katacak.

Festival hakkında detaylı bilgiyi www.tadimankara.com adresinden edinebilir, ziyaretçi biletlerini www.biletinial.com‘dan satın alabilirsiniz.

 

Kaynak: HORECA TREND

Devamını Oku

Popüler Haberler

Copyright © 2023 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.