LG’nin Bardaklara Özel Makinesi Daha Hijyenik ve Sürdürülebilir Bir Yaşam Tarzı Sunacak | HORECA TREND
Takip edin!

Mutfak ve Mutfak Gereçleri

LG’nin Bardaklara Özel Makinesi Daha Hijyenik ve Sürdürülebilir Bir Yaşam Tarzı Sunacak

Çevreye daha duyarlı bir yaşam tarzı sunan LG mycup, bardak kullanımı sık olanların günlük yaşamlarını daha temiz ve daha rahat hale getiriyor.

Yayınlandı

on

LG Electronics (LG), yenilikçi yıkama makinesi LG mycup’ı CES 2024’te tanıtacak. Bu benzersiz temizlik çözümü, bardak kullanıcılarının günlük hijyenini artırmak için en son teknolojiyi içerirken, gelişmiş tasarımı da LG’nin çevresel sürdürülebilirliğe olan bağlılığını yansıtıyor. Sık bardak kullanan ve çevre bilincine sahip tüketicilerin sayısının artmasıyla birlikte LG mycup, temizleme sürecini basitleştiriyor ve yeniden kullanılabilir bardakların kullanımını teşvik ediyor.

Bu pratik yıkayıcı, LG mycup uygulaması aracılığıyla iki temizleme döngüsü (Hızlı Yıkama ve Ekstra Yıkama) arasından seçim yaparak tek seferde bir bardağı temizlemesine de imkan veriyor. Temizleme işlemi daha sonra üst ekran panelinde rahatlıkla görüntülenerek kullanıcıların yıkama durumunu kontrol etmelerine ve döngü tamamlandığında bir uygulama bildirimi almalarına olanak tanıyor.

Her iki döngüde de kapsamlı ve hijyenik temizlik sağlamak için 65 derecelik bir sıcak su döngüsü kullanılıyor. Kabarcık jeti teknolojisini kullanan Hızlı Yıkama programı, bardakları yalnızca 30 saniyede temizliyor. Ekstra Yıkama programı, süt ürünleri gibi temizlenmesi daha zor olan kalıntıları derinlemesine temizlemek için bardakları çok yönlü su jeti ve güçlü sıcak havayla temizliyor. Nazikçe kurutmak için entegre bir hava kurutma tasarımı kullanıyor.

Minimum yer kaplayacak şekilde tasarlanan LG mycup‘ın ince ve kompakt tasarımı, performanstan ödün vermeden alan kullanımını maksimuma çıkarıyor. Yer tasarrufu sağlayan boyutları1 onu popüler kafelerden yoğun ofislere ve eğitim kurumlarına kadar çeşitli ortamlar için ideal kılıyor. Makinenin basit ama modern tasarımı, işlevsellik ve estetiği birleştirerek her türlü iç mekana kusursuz bir şekilde entegre oluyor.

LG’nin ESG taahhüdü olan Herkes için Daha İyi Yaşam’ın bir parçası olarak, bu yenilikçi makine, su tasarrufu sağlamak için LG bulaşık makinelerinin çevreye duyarlı teknolojilerini içeriyor. Örneğin, LG’nin Bubble-Jet teknolojisi, olağanüstü temizlik standartlarını korurken su kullanımını önemli ölçüde azaltıyor.Dahası, LG mycup, tek kullanımlık bardak atıklarını azaltan düşük karbonlu bir yaşam tarzı yaşamanın bir yolu olarak daha fazla insanı bardak kullanmaya teşvik etmeyi amaçlıyor.

LG Electronics Beyaz Eşya ve İklimlendirme Çözümleri Şirketi Başkanı Lyu Jae-cheol şunları söyledi; “Kompakt, kullanımı kolay LG mycup yıkayıcı, gezegenimizi gelecek nesiller için koruyan sürdürülebilir bir yaşam tarzını teşvik eden güçlü temizleme özellikleriyle bardakları hızlı ve etkili bir şekilde temizliyor. Daha temiz bir geleceğin yolunu açarken, müşterilerimizin günlük yaşamlarını ve çevreyi olumlu yönde etkileyen ürünler geliştirmeye devam edeceğiz.”

Reklam

Ziyaretçiler, 9-12 Ocak tarihleri arasında CES standında (#16008, Las Vegas Convention Center) LG mycup’ı şirketin en son yenilikleriyle birlikte deneyimleyebilecek.

1 Ürün boyutları: 230 mm genişlik, 420 mm 430 mm derinlik, 900 mm yükseklik (ekran yüksekliği hariç).

2 Saha testi için LG mycup tamburlu yıkama makinesinin Hızlı Yıkama moduna uygulanan kabarcık püskürtme başlığı, su kullanımında yüzde 17 azalma sağlıyor. Seul Ulusal Üniversitesi ile yürütülen ortak araştırma sonucuna dayanmaktadır. Sonuçlar yük kompozisyonlarına ve çevresel faktörlere bağlı olarak farklılık gösterebilir.

3 Ürünlerin Türkiye pazarına giriş tarihi netleşmemiştir.

Kaynak: HORECA Trend ve LG

Reklam
Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HORECA Tedarik

Arçelik, Kenan Doğulu İş Birliği ile Kahve Keyfine Davet Ediyor 

Türkiye’nin lider ev teknolojileri markası Arçelik, ünlü sanatçı Kenan Doğulu ile yeni bir iş birliğine imza atarak kahve tutkunlarına zengin ve keyifli bir deneyim vadediyor. Arçelik yeni imaj iletişiminde Kenan Doğulu’nun yeni şarkısı “Kahve” ile “Gel bir kahve içelim” diyerek kahve teknolojilerindeki uzmanlığını tüketicileriyle kutluyor.

Yayınlandı

on

Arçelik kahve kültürüne katkısını ve her ana eşlik edebilecek geniş ürün yelpazesini yeni bir imaj kampanyasıyla yayına taşıyor. Arçelik markası ile Kenan doğulu 2015 yılında imza attıkları unutulmaz kampanya “Aşk ile yap”tan sonra bu defa kahve tutkunlarını mutlu edecek bir iş birliği için bir araya geldi.

Arçelik’in reklam filmine, Kenan Doğulu’nun yeni şarkısı “Kahve” eşlik ediyor.   “Muhabbeti sizden, çeşit çeşit kahveler Arçelik’ten. Telve’nin mucidi Arçelik’le… Gel bir kahve içelim” sözleriyle, Arçelik kahve makinelerinin muhabbetin ve kaliteli kahvenin vazgeçilmez bir parçası olduğu vurgulanıyor.

Reklam filminde Kenan Doğulu’nun bir gününden kesitler ekrana geliyor. Kenan Doğulu ve arkadaşları Arçelik’in yenilikçi kahve makinelerinden Telve Türk Kahvesi Makinesi, Imperium Barista Tam Otomatik Espresso Makinesi, Imperium Barista Yarı Otomatik Espresso Makinesi ve Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi ile hazırlanmış çeşitli kahveleri yudumlayarak anın tadını çıkarıyor.

Havas İstanbul imzası taşıyan kampanya konseptinin film prodüksiyonunu Anima İstanbul, yönetmenliğini ise Aytuğ Üngör üstlendi.

Türk kültürünü inovatif teknolojiyle buluşturan Arçelik, 2004 yılında pazara dünyanın ilk otomatik Türk kahvesi makinesi Telve’yi sunarak yeni bir kategoriye öncülük etti. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli olarak geliştirilen Telve için bugüne kadar 84 patent başvurusu yapıldı. Bu sene 20’nci yaşını kutlayan Telve, Türk kahvesi deneyimini bir üst seviyeye taşıyan özellikleriyle dikkat çekiyor. 6 fincan kapasitesi, su tankı, Cook Sense teknolojisi, indüksiyonlu ısıtma ve sesli uyarı özellikleri ile donatılmış olan bu makine, Türk kahvesi severlerin vazgeçilmezi oluyor.

Türk kahve kültürünü dünyaya tanıtma misyonunu üstlenen Arçelik, Türkiye’de farklı kahve çeşitlerine ilginin artmasıyla ürün gamını genişleterek A’dan Z’ye farklı kategorilerde kahve makineleri geliştirdi.

Reklam

Imperium Barista Tam Otomatik Espresso Makinesi, kahve severlere tam otomatik bir deneyim sunuyor. 13 kademeli kahve öğütücü, entegre süt köpürtme sistemi ve 19 bar yüksek basınç gücü ile on farklı kahve çeşidi hazırlayabilme kapasitesine sahip olan bu makine, kullanıcılara en sevdikleri kahve çeşitlerini evde hazırlama imkânı tanıyor.

Imperium Barista Yarı Otomatik Espresso Makinesi, entegre süt köpürtme sistemi ve 15 bar yüksek basınç gücü ile dört farklı kahve çeşidi hazırlayabilme özelliği sunuyor. Süt köpüğü ayarı ile kişiselleştirilebilir kahve deneyimi sağlayan bu makine, kolay kullanımıyla ideal bir tercih olarak öne çıkıyor.

Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi, kahve tutkunlarına üstün bir deneyim sunmak üzere tasarlandı. Kahve öğütücü, damlama durdurma fonksiyonu ve aroma fonksiyonu gibi özellikleriyle dikkat çeken bu makine, 10 fincan kapasiteli cam karaf sayesinde geniş ailelerin ve misafir ağırlayanların tercihi oluyor.

Künye

Reklamveren: Arçelik

Reklamveren Temsilcisi:

Mehmet Tüfekçi

Reklam

Pelin Hekimoğlu

Özdem İkizer Yüken

Ece Barak

Gözde Kirazlı Atilla

Dilek İpek

Reklam Ajansı: Havas İstanbul

Yönetici Kreatif Direktör: Eray Hökelek

Reklam

Kreatif Ekip Liderleri:

Gizem Arlı Sirkeci

Hüseyin Gündüz

Kreatif Ekip:

Merve Turunç

Ergin Doğanay

Kerem Korucuoğlu

Reklam

Strateji Direktörü:

Canan Pehlivanoğlu

Beliz Top

Müşteri İlişkileri Ekibi:

Kerem Yalçın

Gözde Nur Akbaş

Selin Kardaş

Reklam

Beril Ermeral

Begüm Tun

Gamze Beygirci

Grafik Tasarım Ekip Lideri: Hasan Yıldırım

Grafik Tasarımcı: Barış Köprülü

Trafik Direktörü: Enhar Giritli Baydar

Ajans Prodüktörü:

Reklam

Sıla Salgın

Leyla Özgecan Gezer

Prodüksiyon: Anima İstanbul

Yönetmen: Aytuğ Üngör

DOP: Ersin Gök

Fotoğraf: PPR İstanbul / Fırat Meriç

Müzik: Kenan Doğulu

Reklam

Kaynak: HORECA Trend ve Arçelik

Devamını Oku

HORECA Tedarik

Bayramınız Beklemekle Geçmesin

Fakir Hausgeräte’nin en popüler ürünlerinden Steel Proof 1800 Kıyma Makinesi, Kurban Bayramı’nda en büyük yardımcınız olacak. Bu sayede artık kasaplarda saatlerce beklemeden kıyma çektirebilir, makinenin farklı fonksiyonları sayesinde sosis, sucuk ve içli köfte de yapabilirsiniz.

Yayınlandı

on

Kurban Bayramı’na çok az bir zaman kaldı. Bu yıl da kurban kesmeyi planlayanlar, kıyma çektirmek için kasaplarda saatlerce beklemenin endişesini şimdiden yaşamaya başladı. Oysa üstün Alman teknolojisini evlerimize taşıyan dünyanın en büyük elektrikli ev aletleri üreticilerinden Fakir Hausgeräte’nin en popüler ürünlerinden Steel Proof 1800 Kıyma Makinesi, sizleri bu zahmetli süreçten kurtarıyor.

Yıllara Meydan Okuyan Tasarım

Paslanmaz çelik dış kaplaması ile yıllara meydan okuyan bir tasarıma sahip olan Steel Proof 1800 Kıyma Makinesi, kıymanızı, tercih ettiğiniz kalınlıkta çekebilmeniz için ince ve kalın paslanmaz çelik kıyma diskleri, 2 kademeli hız ayarı, etin sinirlerinin bıçaklarına sarılmasını engelleyen Ters Çalışma Fonksiyonu, geniş haznesi ve 1800 W gücü ile kıymanızı istediğiniz kıvamda hazırlama özelliklerine sahip.

Evde Sosis ve Sucuk Yapmak İsteyenlere

Çalışma sırasında kaymayı önleyen, böylece mutfak kazalarının da önüne geçen Steel Proof 1800 Kıyma Makinesi, kurumuş ekmekten en sert peynirlere kadar farklı yiyecekleri öğütme becerisine sahip. Ayrıca özel aparatı sayesinde içli köfte, sosis veya sucuk yapımında da yardımcı olan Steel Proof 1800 Kıyma Makinesi, bu yıl Kurban Bayramı’nda en büyük yardımcınız olacak.

Geleneksel Lezzetler Kısa Sürede Sofranızda!

Reklam

Steel Proof 1800 Kıyma Makinesi yardımıyla Türk mutfağına özgü, Köfteli İslim Kebabı, Sebzeli Köfte Sarma ve Püreli Tepsi Kebabı gibi birçok geleneksel tarifi kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Fakir Hausgeräte Hakkında

H. Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kurulan Fakir; Almancada aile anlamına gelen Familie ile markanın kurucusunun soyadı Kicherer’in birleşimiyle doğdu. Teknolojiyi evlere taşıma misyonuyla kurulan Fakir Hausgeräte, kısa zamanda Almanya geneline yayılarak tüketicilerin tercih ettiği bir marka olmayı başardı. 1978 yılına kadar dünya genelinde büyümesini sürdüren şirket, 1985 yılında alınan kararla Saruhan Holding güvencesi ile Türkiye pazarına girdi. Köklü geleneğe sahip Saruhan Holding’in çatısı altında faaliyetini sürdüren Fakir Hausgeräte bugün, 90 yıllık geçmişinden aldığı güçle “Köklerden Geleceğe” sloganı ile yolculuğunu sürdürüyor. Üstün Alman teknolojisi ile pazarın öncü, güvenilir ve sevilen markası Fakir Hausgeräte; sahip olduğu inovasyonları ile tüketicilerine sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmayı amaçlıyor. Alman köklerinden aldığı güçle teknoloji ile estetiği buluşturan Fakir Hausgeräte; yaşamı kolaylaştırırken eğlenceli, şaşırtıcı ve modern tasarımları ile hayata zevk ve heyecan katıyor.

Kaynak: HORECA Trend ve Fakir Hausgeräte

Devamını Oku

HORECA Tedarik

Bonna Vitrified Kategorisini Yeni Koleksiyonlarla Genişletiyor!

Premium porselen markası Bonna, porselen üretimindeki uzmanlığını Vitrified kategorisine taşıdığı ürünlerine yeni koleksiyonlar ekledi. Geçtiğimiz yıl Hornfels ve Mirage koleksiyonlarını kullanıcıyla buluşturan marka, Blush ve Sahara Tone Koleksiyonu ile Vitrifiye kategorisindeki ürünlerini genişletti. İki farklı renkte tasarlanan koleksiyon, en dayanıklı ve yüksek kaliteli hammaddelerden üretiliyor. Amorf formuyla masalara şıklık katacak olan Blush ve Sahara, sürdürülebilir özelliğiyle de aynı zamanda çevre dostu.

Yayınlandı

on

Bonna, “Mükemmel yeme içme deneyimi” vaadini yeni ürün kategorileriyle genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl vitrified kategorisindeki yeni ürünleri, Hornfels ve Mirage koleksiyonlarını kullanıcılarıyla buluşturan marka, bu kez Sahara ve Blush Tone Koleksiyonlarıyla sunumlara ayrıcalık katıyor.

Seramik Atölyesinden Çıkmış Gibi 

Bonna’nın en dayanıklı ve yüksek kaliteli hammaddelerden üretilen vitrifiye koleksiyonları Blush ve Sahara, adını Akdeniz sahillerinin melodisinden alıyor. Dalgaların nazikçe sahile vurmasını ve denizin hareketini simgeleyen kıvrımlı formu ile seramik atölyesinden çıkmış hissiyatı veren koleksiyon sadece doğadan ilham almıyor aynı zamanda üretiminde daha az enerji ve karbon salınımı yaparak çevre dostu bir yaklaşım sergiliyor. Seramik ürünlerine göre daha dayanıklı ve istiflenebilir olması nedeniyle, özellikle butik ve fine dine restoranlar eşsiz bir deneyim vadeden koleksiyonlar, görsel ve işlevsel açıdan oldukça tatmin edici. Vitrified kategorisini daha fazla incelemek için: https://bonna.com.tr/vitrified/

Bonna Hakkında

1983’te küçük bir seramik atölyesi olarak İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Kar Porselen’in hayata geçirdiği HoReCa markası Bonna, 2014 yılından bu yana otel, restoran ve catering sektörüne yenilikçi çözümler sunuyor. Yerli ve yabancı tasarımcıların imzasını taşıyan ürün koleksiyonlarını kullanıcılara sunan marka, geniş bir ürün gamına sahip. Bonna, bugün 6 kıtada 100 ülkeye ürün ihracatı yaparken, otel, restoran ve kafelerde yeme-içme deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunarak, kusursuz sofralar yaratıyor. Bonna kullanıcılarına “her defasında en mükemmel sunum” vaat ediyor. Bonna, Kocaeli Çayırova ve Bilecik Pazaryeri bölgelerinde bulunan 2 tesisiyle yıllık toplam 40 milyon parça üzerinde üretim gerçekleştiriyor. Bugüne kadar pek çok ulusal ve uluslararası fuara katılan Bonna, birbirinden özgün koleksiyonları ile AI DESIGN AWARD, IDA DESIGN AWARDS, GERMAN DESIGN AWARD, DNA PARIS AWARD ve DESIGN TURKEY gibi prestijli yarışmalar tarafından ödüle layık görülmüştür.

Kaynak: HORECA Trend ve Bonna

Reklam

 

Devamını Oku

Popüler Haberler

Copyright © 2024 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com