Banvit BRF, Pazarlama İletişimi Çalışmalarıyla 3 Ödül Kazandı | HORECA Trend
Takip edin!

Et, Tavuk ve Balık

Banvit BRF, Pazarlama İletişimi Çalışmalarıyla 3 Ödül Kazandı

Son dönemde dikkat çeken pazarlama iletişimi çalışmalarıyla öne çıkan Banvit BRF, bu alandaki başarısını ödüllerle taçlandırdı.

Yayınlandı

on

Pazarlamasyon Dergisi’nin düzenlediği The Hammers Ödülleri’nde 2 ödül kazanan Banvit BRF, Reklamcılar Derneği’nin gerçekleştirdiği Kristal Elma Ödülleri’nde de ‘Reklamda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ kategorisinde ödüle lâyık görüldü.

Banvit BRF, pazarlama iletişimi sektörünün önemli yayınlarından Pazarlamasyon Dergisi’nin düzenlediği The Hammers Ödülleri’nde ‘FMCG Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı’ kategorisinde “Banvit’se Tamam!” kampanyasıyla “Gümüş”, ‘En İyi Sosyal Sorumluluk Takımı’ kategorisinde de Akıllı Çocuk Sofrası projesiyle “Bronz” ödül aldı.

Banvit BRF ayrıca, Reklamcılar Derneği’nin 34.’sünü düzenlediği ‘Kristal Elma Ödülleri’nde ‘Reklamda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ kategorisinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlanan, çalışanlarının rol alıp seslendirdiği ‘Eşitlik Varsa Tamam!’ kampanyasıyla da ödüle değer görüldü.

Banvit BRF Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yasemin Gürleroğlu, pazarlama iletişimi alanındaki çalışmalarının ödüle değer görülmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Hem The Hammers Ödülleri hem de Kristal Elma Ödülleri pazarlama ve iletişim sektörlerinin önde gelen isimlerinden oluşan jürilerin değerlendirmeleriyle sahiplerini buluyor, bu nedenle son derece değerli. Çalışmalarımızın bu tür başarılar elde etmesi bizler için çok önemli bir motivasyon kaynağı. Bu güzel sonuçlara ulaşmamızda görev alan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

The Hammers Ödülleri; pazarlama sektörünün önde gelen fikir liderlerinden oluşan jürisi ile yüzlerce katılım arasından, ülkemizdeki global ve lokal birçok şirketin pazarlama ekiplerinin başarısını titizlikle değerlendirerek ödüllendiren bir program. Ülkemizin en önemli ve prestijli reklam ödüllerinden biri olan ve sektöre damgasını vurmuş kampanyaların kıyasıya mücadele ettiği Kristal Elma Ödülleri ise reklamcılık sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan jürisi ile kişilerin ve kurumların bu alandaki başarılı çalışmalarını ödüllendiriyor.

Banvit BRF’in Ödül Alan Çalışmaları

Banvit BRF’in The Hammers Ödülleri’nde ‘FMCG Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı’ kategorisinde “Gümüş” ödül alan “Banvit’se Tamam!” kampanyası, kapsamlı araştırmalar* sonucunda belirlenen strateji ile ortaya çıkmış bir kampanya. Banvit BRF, 2021 yılında marka ve iletişim çalışmalarına yeni bir strateji ile yön çizmeye karar verdiğinde, öncelikle mutfağından beyaz eti eksik etmeyen tüketicileri anlamak için araştırmalar yapmakla işe başladı. Yeni stratejisinde, yüzyıllardır kültürümüzde ve sofralarda yer alan, beyaz ete verilen değer kavramı ile tüketicilere lezzetli ve yüksek kalitede ürünlerin sunulmasına odaklandı.

The Hammers Ödülleri’nde ‘En İyi Sosyal Sorumluluk Takımı’ kategorisinde “Bronz” ödüle lâyık görülen Akıllı Çocuk Sofrası projesi ise Banvit BRF’in toplumsal yatırımlarında odaklandığı, sürdürülebilir gıda çalışmalarını yansıtan bir proje. Milli Eğitim Bakanlığı iş birliği ile hayata geçirilen Akıllı Çocuk Sofrası projesi ile çocuklarda doğru beslenme alışkanlıklarının oluşturulması ve gıda israfı konusunda farkındalık yaratılması hedefleniyor.

Banvit BRF’in ‘Kristal Elma Ödülleri’nde ‘Reklamda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ kategorisinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlanan ‘Eşitlik Varsa Tamam!’ kampanyasıyla ödül aldığı çalışma ise şirketin toplumsal yaşamda kadın gücü ve emeğine verdiği önemi yansıtıyor. “Banvit’se Tamam!” sloganının bu iletişim özelinde “Hayat, eşitlik varsa tamam” söylemine dönüştürüldüğü kampanyada  Banvit BRF çalışanları rol aldı. Şirketin farklı departmanlarında çalışan çiftlerin evlerinde çekilen filmde, aile içi iş bölümünde eşitliğin önemine vurgu yapıldı ve “Hayat eşitlik varsa tamam” mesajı aktarıldı.

Kaynak: HORECA Trend ve Banvit BRF

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Et, Tavuk ve Balık

Banvit BRF Ormanları 50 Bin Ağaca Ulaştı

Banvit BRF, sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında hayata geçirdiği “Banvit BRF Ormanları” projesi ile Bandırma, Elazığ ve Manisa’dan sonra şimdi de İzmit’te 10 bin fidanı toprakla buluşturuyor.

Yayınlandı

on

Türkiye’nin en çok tercih edilen tavuk eti markası* olan ve faaliyetlerini sürdürülebilirlik ilkeleri odağında gerçekleştiren Banvit BRF, 3 farklı bölgedeki toplam 40 bin ağaçlık “Banvit BRF Ormanları” projesini 50 bin ağaca yükselten yeni bir adım attı. Banvit BRF, Ege Orman Vakfı’nın Cumhuriyetimizin 100. yılı anısına tesis ettiği “Yüzüncü Yıl Ormanları” projesi kapsamında İzmit Taşköprü ağaçlandırma sahasında 10 bin fidanlık Banvit BRF Ormanı’nı oluşturdu. Ağaçlandırma sahasında 28 Kasım Salı günü gerçekleştirilen temsili fidan dikim törenine Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Perihan Öztürk ve Vakıf yöneticileri ile Banvit BRF CEO’su Tolga Gündüz ve şirketin üst düzey yöneticileri katıldı.

İlk olarak 2021’de ana üretim kampüsünün bulunduğu Bandırma’nın, Sahil Yenice mahallesi ağaçlandırma sahasında Orman Genel Müdürlüğü destekleri ile 20 bin ağaçlık “Banvit BRF Ormanları” projesini hayata geçiren şirket, 2022’de ise Ege Orman Vakfı iş birliğinde Elazığ-Maden ve Manisa-Yunt Dağı ağaçlandırma sahalarında 20 bin fidana can vermişti. Sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında ormanlaştırmaya da destek veren Banvit BRF, son olarak İzmit Taşköprü’de toprakla buluşturduğu 10 bin fidan ile Banvit BRF Ormanları projesini 50 bin ağaca ulaştırmış oldu.

Bu alandaki çalışmaları hakkında bilgi veren Banvit BRF CEO’su Tolga Gündüz şunları söyledi; “Şirket olarak sürdürülebilirliğin gelecek nesiller için önemini biliyor ve bu konuyu sorumluluklarımız arasında görüyoruz. Hem bağlı bulunduğumuz global şirketimiz, hem de Banvit BRF olarak hedefimiz 2040’a kadar “Net Sıfır”a ulaşabilmek. Bu hedef doğrultusunda sürdürdüğümüz pek çok projenin yanı sıra ağaçlandırma çalışmaları bizim için ayrı bir öneme sahip. “Banvit BRF Ormanları” projemizle 3 yılda ülkemizin 4 farklı noktasında 50 bin fidanı toprakla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Orman Genel Müdürlüğü ile Ege Orman Vakfı’na kıymetli destekleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Önümüzdeki dönemlerde “Banvit BRF Ormanları” projemizi ülkemizin farklı bölgelerinde de hayata geçirmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Perihan Öztürk ise törende yaptığı konuşmada; “Orman Genel Müdürlüğü ile imzaladığımız protokoller çerçevesinde gerçekleşen ormanlaştırma çalışmalarımızda bugüne kadar 13 milyondan fazla fidanın ağaç olup ormana karışmasına destek verdik. Bu çalışmalarımızı Banvit BRF gibi dünyanın geleceğini önemseyen ve bu konuda çaba gösteren kişi ve kuruluşların bağışlarıyla gerçekleştirdik. Dünyanın geleceğini tehdit eden iklim krizi ile mücadele ancak tüm kurum ve kuruluşların, STK, özel sektör ve kamu kuruluşlarının iş birliği ile mümkün. Banvit BRF Ormanları projesi de bu iş birliklerinin en güzel örneklerinden birisi” dedi.

* IPSOS Marka Sağlığı 2023 araştırmasına göre Banvit, %51 oranla Türkiye’nin en çok tercih edilen tavuk eti markası olarak öne çıkmaktadır.

 

Kaynak: HORECA TREND ve Banvit BRF

Devamını Oku

Et, Tavuk ve Balık

Sultan Et, Tadım Ankara’nın Sponsorları Arasında

Gastronomi sektörünü; özel etkinlik, fuar ve festivallerle desteklemeyi hedefleyen HORECA TREND’in organize ettiği “Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali” 17 Aralık 2023 Pazar günü Ankara’da gerçekleştirilecek. Türkiye’de et ve et ürünleri denildiğinde akla gelen ilk markalardan Sultan Et de sponsor olarak festivalde standı ile yer alacak.

Yayınlandı

on

HORECA TREND’in organize ettiği “Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali” 17 Aralık 2023 Pazar günü Ankara’da Kavaklıdere Hotel 2000’de gerçekleşecek.

Yaklaşık 500 sektör profesyoneli ve davetlinin katılacağı “Tadım Ankara” bu yıl “bağcılık ürünleri” konseptiyle organize ediliyor. Festivalde Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen bağcılık ürünleri ile Türkiye’nin en iyi et, balık, peynir, makarna ve vegan ürün eşeşmeleri yapılacak.

Sektör profesyonelleri ve tadım meraklılarını bir araya getiren etkinliğe, Sultan Et de hem sponsor olarak hem de standı ve etkinlikleri ile lezzet katacak. Et ve et ürünleri sektöründeki güçlü deneyimi, birbirinden özel lezzetleri ile Sultan Et, davetlileri etkinlik boyunca standında ağırlayacak. Sultan Et‘in uzman ekibi bağcılık ürünleri ve et konusunda katılımcıları bilgilendirecek.

Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali

TADIM ANKARA, Türkiye’nin farklı bölgelerinde fermente üzüm suyu üreticileri ile siz üzüm severleri Ankara’da bir araya getiriyor. Onlarca üzüm suyu markası tadım yapmanız için siz üzüm severlerle buluşuyor. Festival kapsamında, yerli ve yabancı üzümlerden üretilen yeni ürünler ilk defa bu yıl raflarda yerini alacak yeni markalar bir arada sunulacak. Üzüm sularına eşlik edecek balık, kuru et, peynir ve ekmek markaları da TADIM ANKARA’ya lezzet katacak.

Festival hakkında detaylı bilgiyi www.tadimankara.com adresinden edinebilir, ziyaretçi biletlerini www.biletinial.com‘dan satın alabilirsiniz.

 

Kaynak: HORECA TREND

Devamını Oku

Et, Tavuk ve Balık

mezzeMarin, Tadım Ankara’nın Sponsorları Arasında

Gastronomi sektörünü; özel etkinlik, fuar ve festivallerle desteklemeyi hedefleyen HORECA TREND’in organize ettiği “Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali” 17 Aralık 2023 Pazar günü Ankara’da gerçekleştirilecek. Türkiye’de deniz ürünleri denildiğinde akla gelen ilk markalardan mezzeMarin de sponsor olarak festivalde standı ile yer alacak.

Yayınlandı

on

HORECA TREND’in organize ettiği “Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali” 17 Aralık 2023 Pazar günü Ankara’da Kavaklıdere Hotel 2000’de gerçekleşecek.

Yaklaşık 500 sektör profesyoneli ve davetlinin katılacağı “Tadım Ankara” bu yıl “bağcılık ürünleri” konseptiyle organize ediliyor. Festivalde Türkiye’nin yedi bölgesinden gelen bağcılık ürünleri ile Türkiye’nin en iyi et, balık, peynir, makarna ve vegan ürün eşeşmeleri yapılacak.

Sektör profesyonelleri ve tadım meraklılarını bir araya getiren etkinliğe, mezzeMarin de hem sponsor olarak hem de stantı ve etkinlikleri ile lezzet katacak. Deniz ürünleri sektöründeki güçlü deneyimi, birbirinden özel lezzetleri ile mezzeMarin, davetlileri etkinlik boyunca standında ağırlayacak. mezzeMarin‘in uzman ekibi bağcılık ve deniz ürünü eşleşmeleri konusunda katılımcıları bilgilendirecek.

Tadım Ankara – Bağcılık Ürünleri ve Tadım Festivali

TADIM ANKARA, Türkiye’nin farklı bölgelerinde fermente üzüm suyu üreticileri ile siz üzüm severleri Ankara’da bir araya getiriyor. Onlarca üzüm suyu markası tadım yapmanız için siz üzüm severlerle buluşuyor. Festival kapsamında, yerli ve yabancı üzümlerden üretilen yeni ürünler ilk defa bu yıl raflarda yerini alacak yeni markalar bir arada sunulacak. Üzüm sularına eşlik edecek balık, kuru et, peynir ve ekmek markaları da TADIM ANKARA’ya lezzet katacak.

Festival hakkında detaylı bilgiyi www.tadimankara.com adresinden edinebilir, ziyaretçi biletlerini www.biletinial.com‘dan satın alabilirsiniz.

 

Kaynak: HORECA TREND

Devamını Oku

Popüler Haberler

Copyright © 2023 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.