Turizmde “Öner Kazan” Sistemi Başladı! | HORECA TREND
Takip edin!

Otel

Turizmde “Öner Kazan” Sistemi Başladı!

Holimax, turizm sektöründe ilk defa kullanılan “Öner Kazan” sistemi ile hazırladığı kampanyasını tatilcilerin beğenisine sundu. Maliyetlerin artmasıyla birlikte, tatilcileri yüksek fiyatlı tatil yapma derdinden kurtarmak için hazırlanan kampanya, şimdiden tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Yayınlandı

on

Türkiye’de artan enflasyon maliyetleri, döviz kurlarındaki dalgalanmalar gibi sebeplerle, turizm sektöründe yükselen konaklama fiyatları, Holimax’i yeni bir kampanya arayışına yöneltti. 10 bin TL’lik bir tatili 5 bin TL’ye nasıl alırsınız? Mottosuyla hayata geçirilen kampanyada, tatilciler adeta bir acenta gibi, tüm indirimler düştükten sonra getirdiği arkadaşından yüzde 5 tatil komisyonu kazanma şansına sahip oluyor. Bu öneriyle gelen kişiye de yüzde 5 indirim yine bu kampanya kapsamında tanımlanıyor. Kampanyadan faydalanmak için ön rezervasyonla seçtiği tatilin yüzde 50’sini ödeyecek olan tatilciler, diğer yüzde 50 ödemeye kadar tatil rezervasyonu yapmaya aracılık ettiği her kişi için yüzde 5 bonus kazanacak. Bu bonuslarla birlikte diğer yüzde 50’sini ödemekten de feragat edebilecek. Tatil maliyetinin üzerinde bonus kazanan kişiler olursa da, bir sonraki tatili için o bonuslarını kullanabilecek.

“Her tatilci bir turizm acentesi olacak”

Holimax olarak turizm sektöründe ilk defa hayata geçirilen “Öner Kazan” sisteminin uygulandığı kampanyayı 1 Şubat itibariyle son kullanıcıya sunduklarını belirten Holimax Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Son 2 yıldır Covid salgını sebebiyle durma noktasına gelen turizm sektörünü canlandırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle yerli turist için ekonomideki dalgalanmaların artan maliyetler sebebiyle tatil yapma özgürlüğünü kısıtlayacağını öngörerek bu kampanyayı hayata geçirdik” dedi. Turizm sektörü için reklam ve pazarlama bütçelerini azaltıp, bu sistemden tatilcilere bonus olarak pay verdiklerini kaydeden Becer, “Bu kampanya modeliyle, her tatilci bizim için adeta bir turizm acentesi oluyor. Her önerdikleri kişi için yüzde 5 komisyon bonusu alacak olan tatilciler, cüzdanlarında biriken miktarlarla tatillerini çok ucuza getirebiliyorlar”dedi.

 

Kaynak: HORECA Trend ve Holimax

Reklam
Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Otel

Mandarin Oriental, Bodrum’da La Prairie ile Lüks SPA Deneyimi

Cennet Koyu’nun eşsiz manzarasında doğayla iç içe konumlanmış ve seçkin bir tatil anlayışının sembolü olan Mandarin Oriental, Bodrum, bu sezon, The Spa’da La Prairie tarafından dekore edilen açık hava cabana’da sunacağı özel hizmetlerle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Yayınlandı

on

Bodrum Yarımadası’nın eşsiz güzelliği Cennet Koyu’nda, her ayrıntının özenle tasarlandığı, rutinlerden uzak yeniliklerin ve sürprizlerin öne çıktığı Mandarin Oriental, Bodrum, her detayında konforla buluşan havuzlu, yemyeşil bahçeli ve geniş teraslı odaları, tam donanımlı mutfaklarıyla ev konforunu aratmayan rezidans daireleri, barbekü köşelerine ve sonsuzluk havuzuna sahip, asırlık zeytin ve çam ağaçlarının arasında bulunan göz alıcı süit ve villalarıyla dikkatleri çekiyor. Lüksü ve kişiye özel tatil anlayışını tüm misafirlerine büyük özenle yaşatan otel, bu sezon, The Spa’da La Prairie Açık Hava Cabana’da sunacağı özel hizmetlerle misafirlerine, seçkin ve lüks bir deneyim yaşatıyor.

La Prairie ile Güzellik Randevusu

The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’da yaz sezonu boyunca hizmet verecek olan La Prairie, 90 dakika süren Platinum Rare Haute-Rejuvenation’la tüm yaşlanma etkilerine karşı global anti-age tamamlayıcı ve onarıcı platin bakımı sunuyor. 60 dakika süren Gold Radiance ise özel formüllü altın bakımıyla ışıldayan bir cilt için çizgisiz bir görünümle mucizeler yaratıyor. Yaz güneşinin etkinlerinden korunarak sıkılaştırıcı ve toparlayıcı havyar bakımını içeren Caviar Indulgence ise 60 dakika sürüyor.

Nadir, değerli ve lüks bileşenlerle hazırlanan La Prairie’nin Art of Beauty yüz bakımlarında kullanılan İsviçre havyarı, nadir platin ve ışıltılı altın gibi bileşenler cildin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilmiş formüllerden oluşuyor. Bu eşsiz SPA deneyimini yaşamak ve Mandarin Oriental, Bodrum’un sunduğu diğer ayrıcalıklardan faydalanmak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kaynak: HORECA Trend ve Mandarin Oriental, Bodrum

Reklam
Devamını Oku

Otel

“SWIM CLUB by Haremlique Istanbul” Açıldı

Haremlique Istanbul, sanat, sosyal yaşam ve wellbeing kulübü Clubhouse Bebek ile gerçekleştirdiği iş birliğini duyuruyor. “SWIM CLUB by Haremlique Istanbul” adı altında, Clubhouse Bebek’in boğaz ve doğa manzarası ile çevrili havuz alanı, Haremlique Istanbul’un tasarımlarıyla yeniden dekore edildi.

Yayınlandı

on

“SWIM CLUB by Haremlique Istanbul” tasarımında, renklerin uyumuyla yakalanan bir tasarım dili ön plana çıkıyor. İstanbul’un doğasından esinlenerek hazırlanan renk paletiyle, şehrin gün batımında büründüğü etkileyici tonlar ve geniş yeşil alanlar, dekorasyona yansıtılıyor. Sıcak terracotta ile huzur verici yeşillerin birlikteliğine, güçlü siyah ve beyaz detayların eşlik ediyor. Simetrik hatlar ve grafik formlarla oluşturulan kompozisyon, Clubhouse Bebek’in bulunduğu yeşilliklerle çevrili boğaza nazır lokasyonuyla göz alıcı bir ahenk yakalıyor.

“SWIM CLUB by Haremlique Istanbul” ambiyansında marka tarafından hazırlanan şemsiyeler, şezlong ve oturma alanı döşemeleri ile dekoratif yastıklar kullanılıyor. Haremlique Istanbul, bu alanda kullanılmak üzere özel olarak peştamal ve plaj havlusu da hazırladı. İç içe geçmiş formlarda jakarlı dokumaya sahip peştemaller ve şeritli tasarıma sahip havlular mekanda oluşturulan renk paletini kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

Aynı zamanda Clubhouse Bebek’te yer alan ’74ESCAPE pop-up’ta Haremlique à la mer’in İlkbahar – Yaz 2024 koleksiyonundan özel bir seçki de yer alıyor.

Kaynak: HORECA Trend ve SWIM CLUB by Haremlique Istanbul

Devamını Oku

Otel

İnegöl’ün İlk Markalı Oteli Elite World GO Bursa İnegöl Oldu

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotels & Resorts’ün, franchise iş modeliyle büyüme stratejisi kapsamındaki yeni durağı Bursa İnegöl oldu. İnegöl’ün tek markalı oteli olan Elite World GO Bursa İnegöl, Ekim ayı itibariyle bölge turizmine hareket katmayı hedefliyor.

Yayınlandı

on

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotels & Resorts, franchise iş modeliyle büyüme stratejisi kapsamında yurt içi ve yurt dışında yeni otel anlaşmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Elite World Hotels & Resorts’ün son durağı mobilyacılık sektörünün ülkemizdeki önemli merkezlerinden Bursa İnegöl oldu.  Zincir bünyesinde hem iş hem de tatil amaçlı misafirlerinin dinamik ihtiyaçlarına cevap veren otel markası Elite World GO ile İnegöl’e adım atan zincir, Ekim ayı itibariyle bölge turizmine canlılık kazandırmayı hedefliyor.

Elite World GO Bursa İnegöl için Elite World Hotels & Resorts ile yatırımcı firması İnegöl Otelcilik Turizm arasında anlaşma imzalandı. İmza törenine Elite World Hotels & Resorts Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, CEO’su Orkun Petekçi, İş Geliştirme Müdürü Giray Arıkan ile İnegöl Otelcilik Turizm ortaklarından Dündar Köktan katıldı.

İnegöl Turizmini Canlandıracak

Elite World Hotels & Resorts Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, “Yurt içi ve yurt dışında büyüme stratejimiz kapsamında, markamızı ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına taşıyarak farklı turizm çeşitleriyle tanıştırmak ve turizmin çeşitlenmesine katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu kapsamda zincirimiz bünyesindeki Elite World GO markamızla Bursa İnegöl’ün ilk markalı oteli olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yatırımcılarımızı turizm sektöründe Elite World’ün uluslararası satış ve pazarlama gücünden yararlanarak Türk turizmine birlikte katkı sağlamaya davet ediyoruz” dedi.

Elite World Hotels & Resorts CEO’su Orkun Petekçi ise “Franchise iş modeliyle büyüme hedeflerimize bu yıl ardı ardına açtığımız oteller ve yatırımcılarımızla imzaladığımız anlaşmalarla emin adımlarla ilerliyoruz. Yatırımını Elite World çatısı altında değerlendirmek isteyen yatırımcılarımızdan franhise iş modelimize gelen yoğun taleplerle 2030 yılına kadar 50 otele ulaşma hedeflerimize her gün daha da yaklaşıyoruz” şeklinde konuştu.

İnegöl Otelcilik Turizm ortağı Dündar Köktan ise “İnegöl; İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerinin tam ortasında, her birine otoyoldan 3-5 saat uzaklıkta, ulaşımı kolay merkezi bir konumda bulunuyor. Bu nedenle hem iş hem de turistik seyahatler için çok uygun bir noktada yer alıyor. Turizm sektörüne Elite World’ün hizmet kalitesi ve marka gücüne güvenerek adım atmaktan memnuniyet duyuyoruz. İnegöl’ün ilk markalı oteli olacak Elite World GO Bursa İnegöl’ün  ile bölgenin konaklama ihtiyacını karşılayarak turizme canlılık katmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Reklam

Elite World GO Bursa İnegöl, zincirin 14. oteli olarak hizmet verecek. Otel, 41 oda, toplantı salonu, restoran ve kafeden oluşuyor.

Kaynak: HORECA Trend ve Elite World GO Bursa İnegöl

Devamını Oku

Popüler Haberler

Copyright © 2024 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com