HORECA Trend Hakkında | HORECA Trend
Takip edin!

HORECA Trend Hakkında

HORECA Trend, 07.03.2022 tarihinde yayına başladı. Türkiye’de HORECA (Hotel – Restaurant – Cafe – Catering) sektörünün tamamını kapsayan öncü, sektörel haber kuruluşuyuz. Uzun yıllar yayıncılık ve HORECA alanında deneyim kazanmış, yayıncılıkta birçok ilke imza atmış güçlü bir ekibimiz var. 

Yayıncılık ve HORECA alanındaki tüm deneyimimizi HORECA Trend’te sizlere sunuyoruz. Özel haber, makale ve röportajlarımızla otel, restoran, cafe ve catering sektörünün nabzını tutuyoruz. HORECA sektörü ile tedarikçileri bir araya getirerek, Türkiye’nin HORECA alanındaki en kapsamlı sektörel iletişim ağını oluşturuyoruz.

Basılı Sektörel Gazetemiz ve Dijital Yayınlarımızla Yanınızdayız

HORECA Trend; güçlü bir editoryal kadro tarafından hazırlanan sektörel gazetesi ve www.horecatrend.com adresli web sitesi başta olmak üzere tüm mecralarda yayın yapıyor. Sektörel basılı gazetemiz Türkiye’nin önde gelen ve on binlerce profesyonelin ziyaret ettiği uluslararası fuarlarında ücretsiz olarak dağıtılıyor ve ayrıca binlerce sektör temsilcisine posta ile ücretsiz olarak ulaştırılıyor.

Sektörel, basılı gazetemizin yanı sıra www.horecatrend.com adresli web sitemiz her gün on binlerce sektör profesyoneli tarafından ziyaret ediliyor. Web sitemizin yanı sıra LinkedIn, Facebook, Instagram ve Twitter’da aktif olarak yayıncılık yapıyoruz. @horecatrendcom kullanıcı adıyla her ay yüz binlerce sosyal medya kullanıcısına ulaşma potansiyeli sunuyoruz. Etki kapasitemiz, büyüyen topluluğumuzla her geçen gün daha da artıyor.

HORECA Trend Ne Vadediyor?

HORECA sektörünün tamamını kapsayan öncü sektörel haber kuruluşuyuz. Her ay otel, restoran, cafe ve catering sektöründeki on binlerce profesyonel HORECA Trend ile sektörel haber, röportaj ve özel içeriklere ulaşabiliyor.

HORECA Trend’de yer alarak binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilir, satışlarınızı ve sektörel bağlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi iletişim ve dijital pazarlama ekiplerinden birisine sahibiz. Siz işinize yoğunlaşırken, HORECA Trend sizi en doğru hedef kitleye ulaştırmak için var!

Türkiye’nin En Büyük HORECA Rehberi

Haber, makale ve röportaj yayınlarının yanı sıra sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak önemli projeleri de HORECA Trend ile hayata geçireceğiz.

Oluşturacağımız HORECA Trend Veritabanı ile HORECA sektördeki tüm şirketler tek bir tıkla aradıkları tedarikçileri ve ürünleri bulabilecekler. İnteraktif haritalar ve il, ilçe bazlı arama imkanı olacak. HORECA Trend Veritabanı‘nın altyapısı oluşturuldu ve Mayıs 2021’de erişime açılacak.

Şirket Yapısı Hk.

HORECA Trend, bir Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. markasıdır.

Copyright © 2023 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır.
İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.