HORECA Tedarik

Açık Hava Odalarının En Şık ve Keyifli Rotası L’unica’dan

“Hayat dışarıda” mottosuyla dış mekân dekorasyonuna güçlü stil dokunuşları katan L’unica, birbirinden şık ve özel oturma grubu koleksiyonuyla açık havada konforu yeniden tanımlıyor. Yeni yaşam formlarına uyum sağlayan detaylarıyla öne çıkan Koi, Joy ve Muo oturma grupları ile L’unica açık hava odalarında sevdiklerinizle bir araya gelip zaman geçirmenin en keyifli halini sunuyor.

Yayınlandı

on

Koi, Açık Hava Stilinde Estetiği Zirveye Taşıyor

Konforu göz alıcı bir şıklıkla sunan Koi oturma grubu, yalın tasarım dili ve dingin detaylarıyla açık hava mekânlarında rahatlığın adresi olmaya hazırlanıyor. Geniş minderleri, ergonomik sırt tasarımı ile açık havanın tadını uzun saatler çıkarmak için gerekli tüm konforu sağlıyor. İç mekân ve dış mekân algısını yıkan oturma grubu, sınırları belirsizleştirerek estetiği en üst seviyeye taşıyor.

Zıtlıkların Uyumu Joy ile Sahneleniyor

Ahşabın zarafeti ve birinci sınıf işçiliğin sanata dönüşme hikâyesi… Lunica imzalı Joy oturma grubu, şimdiden dış mekân odalarının yıldızı olmaya aday. Her detayında ayrı bir şıklık ve özenin kendini belli ettiği oturma grubunda, sofistike dokunuşlar öne çıkıyor. Zıt formlara ev sahipliği yapan Joy, yer yer yumuşak geçişlerle ahşabın sıcaklığını güçlendirirken yer yer de sert hatlarla iddiasını ortaya koyuyor.

Muo ile Geçirilen Her An Hatırlanmaya Değer

Teak ağacı, siyah alüminyum ve antrasit rope örgü ile yaratılan kusursuz bir kompozisyon, göz alıcı detaylar ve açık havada konforu artıran fonksiyonel özellikler… Keyifli buluşmalar, uzun sohbetler, ailecek geçirilerek zamanlar, baş başa geçirilecek anlar ve çok daha fazlası Muo oturma grubu ile tek rotada buluşuyor. Rahatlığı, işlevselliği, yüksek tasarım anlayışıyla tüm beklentileri karşılayan oturma grubu, açık havada geçirilecek her anı hatırlanmaya değer kılıyor.

Reklam

Koi, Joy ve Muo Oturma Grubu koleksiyonlarına, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ulaşmak mümkün.

L’unica Hakkında

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve aydınlatma ürünlerinden çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekânlarına prestij katan ve modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın yenilikçi koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor. Ayrıca ilk kez bu yıl Muundo ürünlerini ve Otazen markasına ait Grao, Marie ve Equador koleksiyonlarını Türkiye’ye getiriyor. L’unica ürünlerine markanın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ulaşmak mümkün.

Kaynak: HORECA Trend ve L’unica

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Exit mobile version