Gıda Üreticileri

GODIVA Bayram Koleksiyonu ile Mutluluğu Paylaşın

1926’dan beri premium çikolata deneyimi sunan GODIVA, muhteşem lezzetlerini bir araya getirdiği 2023 Bayram Koleksiyonu ile çikolata severlere mutluluğu paylaşmanın en harika yolunu sunuyor.

Yayınlandı

on

Dünyanın lider premium çikolata markası GODIVA, bayram koleksiyonu ile ikonik Belçika çikolatalarını şık sunumlarla buluşturuyor. Gökyüzünde yıldızların arasından bütün görkemiyle parıldayan ayın dönümünden ve farklı coğrafyaların etnik desenlerinden ilham alınarak tasarlanan GODIVA Bayram Koleksiyonu, bayram kutlamalarının vazgeçilmez hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

GODIVA Bayram Koleksiyonu’nda, klasikten vazgeçemeyenler için geleneksel madlen çikolataların eşsiz lezzetini sunan Finesse Koleksiyonu, seçkin tatlardan Trüf Koleksiyonu ve Belçika pralinlerinin bir arada bulunduğu ikonik Gold Koleksiyonu öne çıkan hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Naps, napoliten, domes, kare çikolata ve drajelerden oluşan hediye alternatifleriyle her zevke uygun zengin ürün seçkisi sunan GODIVA, farklı hediye seçenekleri arayan çikolata severlerin favorisi olmaya devam ediyor. Ayrıca Bayram Özel Çikolata Sepeti ile tüm eşsiz GODIVA lezzetlerini bir araya getiriyor.

İkonik Belçika çikolatalarının birbirinden şık sunumlarla buluştuğu GODIVA Bayram Koleksiyonu 23 Mart itibariyle tüm GODIVA mağazaları ve web sitesinde satışa sunulacak.

GODIVA Cafe’ler Ramazan’da Özel İkramlarıyla Sizleri Bekliyor

Godiva Cafe’ler, Ramazan’da geleneksel lezzetleri Belçika çikolatası ile buluşturuyor. Menüsünde hurma ve fıstıklı dolama tatlısı gibi yerel tatları kendine özel dokunuşlarıyla yeniden yorumlayan GODIVA, Türkiye’de bulunan 15 mağazasında misafirlerini en kaliteli çikolata tecrübesini sunmak için bekliyor.

GODIVA Hakkında

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası GODIVA, 1926 yılında Brüksel’de Belçikalı çikolatacı Pierre Draps tarafından kuruldu. Kuruluşundan yaklaşık 100 yıl sonra bile GODIVAçikolatasının her parçası hala aynı kalitede, Belçika’ya özgü ustalık ve dünyanın en iyi içeriğiyle farklılaşıyor. GODIVA’nın tüm dünyada 100’den fazla ülkeye dağıtımı bulunuyor. Müşteriler, GODIVA’yı markaya ait ikonik butik mağazalar, duty free’ler, e-ticaret kanalıyla ve birçok seçkin mağazada deneyimleyebiliyor. GODIVA kendini tüketicinin beklentilerinin üzerinde yenilikçi, lezzetli yiyecek ve içecek ürünleri sunmaya ve onlara mükemmel anlar yaşatmaya adıyor. Ünlü trüfleri ve çift kalıpla üretilen çikolatalarından Avrupa tarzı bisküvilerine, ayrı ayrı paketlenmiş çikolataları, sıcak çikolatası, dondurmalı ürünleri ve diğer lezzetleriyle GODIVA, misafirlerine en leziz çikolata deneyimini sunmayı vadediyor. Sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olarak GODIVA, dünya çapında sürdürülebilir uygulamaları ve programları destekliyor. Şirket aynı zamanda kakao çiftçilerini desteklemek, çevreyi korumak, yaşadığımız ve çalıştığımız toplulukları güçlendirmek için tasarlanmış küresel uygulamalar ve programlara da sahip.

Reklam

Kaynak: HORECA Trend ve GODIVA

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Exit mobile version