Fuar ve Etkinlikler

HORECA Trend, ANFAŞ Food Product Fuarında

Türkiye’de HORECA sektörünün uluslararası ilk ve öncü yayını HORECA Trend, tüm editör ve yazar kadrosu ile ANFAŞ 33. Hotel Equipment ve 29. Food Product fuarlarında yer alacak. Sektörün en büyük buluşmasında ücretsiz olarak 2.500 gazete dağıtımı yapılacak.

Yayınlandı

on

Türkiye’nin en büyük HORECA fuarı için geri sayım başladı. Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş tarafından düzenlenen, HORECA (Hotel – Restoran – Cafe) sektörünün en büyük buluşması 33. Hotel Equipment ve 29. Food Product fuarları 17 – 20 Ocak 2023 tarihleri arasında Antalya‘da gerçekleştirilecek.

Türkiye’de HORECA sektörünün uluslararası ilk ve öncü yayını HORECA Trend de tüm editör ve yazar kadrosu ile 33. Hotel Equipment ve 29. Food Product fuarlarında yer alacak. Sektörün en büyük buluşmasında, ücretsiz olarak 2.500 adet HORECA Trend gazetesi dağıtılacak.

Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Genel Müdürü ve HORECA Trend gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Okan Yüksel, ANFAŞ’ta yer alacak olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ve bunun okurları ile buluşmak için mükemmel bir fırsat olduğunu belirtti.

HORECA Trend muhabirine açıklamalarda bulunan Yüksel, “Türkiye’nin ilk uluslararası HORECA gazetesi olarak, Türkiye’nin en büyük HORECA fuarında yer alıyoruz. ANFAŞ uzun yıllardır HORECA sektörünün buluşma noktası olmayı başardı. Bu buluşmada medya kategorisinde biz de HORECA Trend gazetemizle yer alacağız. HORECA Trend’in Ocak 2023 sayısını ANFAŞ Food Product fuarına özel olarak hazırlıyoruz. Bu özel fuar sayısında yer almak tüm şirketler için oldukça önemli. Fuarda yaklaşık 2.500 gazete dağıtmayı planlıyoruz” dedi.

 

Kaynak: HORECA Trend

Reklam

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Exit mobile version