Catering

En Özel Lezzetler BigCatering’de Buluşuyor

Yayınlandı

on

BigCatering mutlulukla hazırladığı ikramlarını, zarif bir zevkle sunarken, bir catering firmasından beklenilenin ötesine geçiyor. Özel davetlerden kurumsal yemeklere, tüm etkinliklerin aranılan imzası olan marka, hayallerdeki davet ve ağırlamayı gerçekleştirerek, misafirlerine ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

“Hayat bize sunulan bir ikramdır” söylemiyle yola çıkan BigCatering, yenilikçi menüleriyle davetlerde fark yaratıyor. 10 yılı aşkın BigChefs tecrübesiyle her toplantı ve davete özel, detaylarla düşünülmüş menüler hazırlayan BigCatering, görkemli ve zengin sunumlarıyla da yemek davetlerini bir şölene dönüştürüyor.

Dünya mutfaklarından Türk mutfağına, çok sayıda yemeği kendi yorumu ve lezzetini katan hazırlayan BigCatering, menülerini deneyimli şefler tarafından, ihtiyaca ve davet konseptine göre belirliyor. Misafirlerin kendisini özel hissetmesi için büyük titizlik gösterilirken, BigCatering konukseverliğiyle gerçekleşen iş toplantıları, konferanslar, gala yemekleri ve kutlamalarda, konuklara ayrıcalıklı bir deneyim yaşatılıyor.

BigCatering tüm sofralara gereksinimlere uyacak en iyi malzemelerle hazırlanmış seçenekleri sunarak, damaklarda ve zihinlerde yepyeni tatlarla misafilerilerini adeta bir lezeet yolculuğuna çıkarıyor. Misafirlerini en güzel şekilde ağırlamak ve organizasyonlarını eşsiz kılmak isteyenler, BigCatering’in özenle ve mutlulukla hazırladığı ikramlarla, hayallerin gerçeğe dönüşmesini sağlıyor.

BigCatering, butik davetlerden büyük sofralara, her organizasyonun aranan firması olarak sektöre yeni bir soluk ve anlayış getiriyor.

BigCatering Hakkında:

10 yılı aşkın BigChefs tecrübesiyle yiyecek ve içecek kültürüne yeni bir anlayışla hizmete başlayan BigCatering, usta aşçıların hazırladığı yenilikçi menüleri ve eksiksiz servis hizmetiyle, her etkinlik ve davete özel seçenekler sunarak sektörde deneyimi ile fark yaratan marka haline geldi. “Hayat bize sunulan bir ikramdır” söylemiyle yola çıkan BigCatering, hayallerdeki davetleri gerçeğe dönüştürürken, misafirlerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor.

 

Kaynak: HORECA Trend ve BigCatering

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Exit mobile version